teksty

Artykuły - Teksty (353)

 • Tekst, który sprzeda wszystko

  Tekst, który sprzeda wszystko

  Badania pokazują, że ludzie są bardziej skłonni spełnić jakąś prośbę, jeżeli podamy im powód, dla którego powinni to zrobić. Dokładnie ten sam mechanizm działa w przypadku zakupów w sieci. Czytelnik musi wiedzieć, dlaczego powinien wybrać właśnie naszą ofertę. Tutaj bardzo pomocne stają się teksty, opisujące dany produkt, opcje wysyłki czy historię sklepu.
 • Niepublikowane wcześniej teksty Karola Wojtyły trafiają do księgarń

  Niepublikowane wcześniej teksty Karola Wojtyły trafiają do księgarń

  Niepublikowane wcześniej teksty ks. Karola Wojtyły trafią w poniedziałek do księgarń. W tomie "Tajemnica Boga" Wydawnictwo WAM zamieściło zapis czterech nabożeństw - misteriów, przygotowanych przez młodego kapłana w krakowskiej parafii św. Floriana.
 • Maciej Balcar: Używki, balangi? Nic z tych rzeczy

  Maciej Balcar: Używki, balangi? Nic z tych rzeczy

  Frontman Dżemu najbardziej rock’n’rollowe życie prowadził jako student architektury. Teraz, od czasu do czasu, przeistacza się w Jezusa ze słynnego musicalu „Jezus Christ Superstar”, a EksMagazynowi opowiada, dlaczego trzyma w domu tuzin gitar
 • Blisko pół miliarda złotych za teksty dziennikarskie. Sieci handlowe coraz chętniej pokazywane w mediach

  Blisko pół miliarda złotych za teksty dziennikarskie. Sieci handlowe coraz chętniej pokazywane w mediach

  Hipermarkety Tesco, Biedronka i Auchan mają najlepszy PR - wynika z badań przeprowadzonych przez Press-Service Monitoring Mediów. A to przekłada się na konkretne korzyści, nie tylko wizerunkowe, ale również finansowe: gdyby przyszło im wykupić powierzchnię reklamową odpowiadającą analizowanym tekstom to łączny koszt przekroczyłby wówczas 450 mln zł.
 • Czerwie demoralizują młodzież? "Nie chcemy być mieszani do polityki"

  Czerwie demoralizują młodzież? "Nie chcemy być mieszani do polityki"

  Teksty pochodzącej z Andrychowa grupy Czerwie stały się przedmiotem krytyki z ambony. Protestują też lokalni politycy z opozycyjnego w mieście Prawa i Sprawiedliwości.
 • Fish: Słowa zaklęte w kamieniu

  Fish: Słowa zaklęte w kamieniu

  Słowa z przeboju "Kayleigh" grupy Marillion znalazły się na chodniku na głównym placu w szkockiej miejscowości Galashiels. Uroczystości odsłonięcia dokonał Fish, były wokalista zespołu.
 • Zimoch: najlepsze teksty komentatora

  Zimoch: najlepsze teksty komentatora

  Jaki jest przepis na udane oglądanie meczu? Wizja z TVP a fonia z Radiowej Jedynki. Komentator Tomasz Zimoch sprawia, że nawet Euroignoranci z zaciekawieniem śledzą relacje z murawy. I bawią się przy tym przednio.
 • Metallica: "Czarna" esencja energii

  Metallica: "Czarna" esencja energii

  Podczas czwartkowego (10 maja) występu na Sonisphere Festival na warszawskim Bemowie Metallica zaprezentuje swój legendarny "Czarny album" w całości. U nas możecie przeczytać obszerne fragmenty książki o tekstach Metalliki z tej płyty.
 • Elton John oskarżony o plagiat. Po 27 latach

  Elton John oskarżony o plagiat. Po 27 latach

  Pozew przeciwko Eltonowi Johnowi złożył w federalnym sądzie w Illinois, fotoreporter i autor tekstów, Guy Hobbs. Poszło o przebój "Nikita" z - uwaga! - 1985 roku.
 • Najciekawsze teksty 2011 roku

  Najciekawsze teksty 2011 roku

  Zapraszamy do subiektywnego przeglądu najlepszych tekstów opublikowanych w serwisie Facet INTERIA.PL w mijającym roku. Czekamy też na wasze opinie, które pozwolą nam pracować lepiej - dla was. Wypowiedzcie się w komentarzach!

Filmy - Teksty (3)

 • Skin: Nie interesują nas frazesy

  Wypowiadamy swoje zdanie, ale nie są to popularne frazesy w stylu manifestów, nawołujące do walki z systemem politycznym; do wojny; do mordowania przedstawicieli wielkich banków - Skin o zaangażowanych tekstach Skunk Anansie.
 • "Edyta Górniak - artystka nieprawdopodobna"

  Mało kto potrafi interpretować tekst piosenki w taki sposób, jak Edyta Górniak - mówi Karolina Kozak, która jako autorka tekstów współpracowała z wieloma polskimi wykonawcami.
 • Marzą im się teksty idealne

  Jury 25. Przeglądu Kabaretów PAKA postanowiło przyznać wyróżnienie Kabaretowi PUK z Krakowa.