Ted

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ted (Film (2012) Reż.Seth MacFarlane) ,

Artykuły - Ted (63)

 • Seth MacFarlane: Pies, który mówi

  Seth MacFarlane: Pies, który mówi

  Ci, którym nieobce są nazwiska twórców animowanych produkcji dla dorosłych: Matta Groeniga ("Simpsonowie") oraz Treya Parkera i Matta Stone'a ("Miasteczko South Park") - z pewnością słyszeli już o gościu imieniem Seth MacFarlane ("Głowa rodziny"). Do kin trafił właśnie jego fabularny debiut "Ted".
 • "Ted": Słodkie życie w nieprzyzwoitości

  "Ted": Słodkie życie w nieprzyzwoitości

  John Bennett ma trzydzieści trzy lata i jest w głębokiej zażyłości... z pluszowym misiem. To nie metafora. To też nie żart. Kilkuletni Johnny chciał, żeby jego pluszak Teddy ożył. Jako, że wigilijne życzenia często się spełniają, dorosły John ma na karku nieco wulgarnego, lubiącego niezłą zabawę i dobre narkotyki - Teda.
 • TED - pierwsza rozproszona baza danych

  TED - pierwsza rozproszona baza danych

  Wyobraź sobie bazę danych znajdującą się na kilku serwerach stojących powiedzmy w Londynie, Warszawie, Moskwie, Tokio i San Francisco. Nie synchronizowane bazy danych znajdujące się na różnych serwerach, nie kopie tej samej bazy.
 • "Ted": Seks, narkotyki i... pluszowy miś

  "Ted": Seks, narkotyki i... pluszowy miś

  Jesteście fanami animowanego serialu "Family Guy"? 7 września na ekrany polskich kin trafi "Ted" - pełnometrażowy debiut twórcy przygód rodziny Griffinów, Setha MacFarlane'a.
 • Alpejski PŚ: Ligety wygrał gigant w Kranjskiej Gorze

  Alpejski PŚ: Ligety wygrał gigant w Kranjskiej Gorze

  Ted Ligety wygrał w sobotę slalom gigant alpejskiego Pucharu Świata w słoweńskiej miejscowości Kranjska Gora. Amerykanin zachował szansę na małą Kryształową Kulę w tej konkurencji, choć traci do Austriaka Marcela Hirschera 92 punkty.
 • Ted Ligety zarobił na świąteczne prezenty

  Ted Ligety zarobił na świąteczne prezenty

  Amerykański alpejczyk Ted Ligety triumfował w piątek w pokazowych zawodach Alpine Rockfest w slalomie gigancie, rozegranych we włoskiej stacji narciarskiej Andalo. W nagrodę otrzymał 60 tysięcy euro.
 • Alpejski PŚ - Ligety wygrał gigant w Beaver Creek

  Alpejski PŚ - Ligety wygrał gigant w Beaver Creek

  Ted Ligety wygrał we wtorek slalom gigant alpejskiego Pucharu Świata w amerykańskim Beaver Creek. 27-letni narciarz ze Stanów Zjednoczonych odniósł dziesiąte zwycięstwo w karierze i jednocześnie w tej konkurencji.
 • Alpejski PŚ: Zwycięstwo Ligety'ego na otwarcie sezonu

  Alpejski PŚ: Zwycięstwo Ligety'ego na otwarcie sezonu

  Ted Ligety zwyciężył w niedzielę w slalomie gigancie w austriackim Soelden, którym narciarze zainaugurowali sezon alpejskiego Pucharu Świata. Amerykanin zdobywał małe Kryształowe Kule na koniec rywalizacji w tej konkurencji w 2008, 2010 i 2011 roku.
 • Po 40 latach spotkał syna

  Po 40 latach spotkał syna

  Rockman Ted Nugent poznał syna, którego 40 lat wcześniej oddał do adopcji.