technik

Artykuły - Technik (69)

 • Zarobki w działach technicznych w 2012 roku

  Zarobki w działach technicznych w 2012 roku

  Spośród pracowników działów technicznych w 2012 roku najwyższe płace otrzymywały osoby zajmujące stanowiska kierownicze - zarządzające projektami lub odpowiadające za sprawy techniczno-serwisowe.
 • Śmierć technika pokładowego Jaka-40. Są wyniki badań toksykologicznych

  Śmierć technika pokładowego Jaka-40. Są wyniki badań toksykologicznych

  Remigiusz M., technik pokładowy Jaka-40, który w październiku 2012 r. najprawdopodobniej popełnił samobójstwo, nie był pod wpływem leków ani substancji odurzających - ustalił portal tvp.info.
 • Prasa o śmierci technika pokładowego Jaka-40

  Prasa o śmierci technika pokładowego Jaka-40

  Informując o tragicznej śmierci technika pokładowego Jaka-40 Remigiusza Musia, prasa w Rosji podkreśla we wtorek, że był on jednym z najważniejszych świadków w śledztwie w sprawie katastrofy polskiego Tu-154 pod Smoleńskiem.
 • Piątek w kopalni

  Piątek w kopalni

  Pracują rano, wieczorem, a czasem także w nocy. Za każdym razem, gdy z bazy startuje samolot lub w niej ląduje, technicy muszą być w pracy.
 • Czapki z głów, leci AWACS

  Czapki z głów, leci AWACS

  Lot, choć dostarcza emocji, bardziej przypomina rejs okrętem podwodnym niż wyprawę w przestworza.
 • Niepełnosprawni też chcą cieszyć się z seksu

  Niepełnosprawni też chcą cieszyć się z seksu

  - Seksualność osób niepełnosprawnych absolutnie nie różni się od seksualności osób pełnosprawnych. W seksie nie ma niesprawności, są tylko zaburzenia seksualne - mówi seksuolog, prof. Bassam Aouil, w rozmowie z Magdaleną Tyrałą, dziennikarką INTERIA.PL
 • MŚ w badmintonie już bez Polaków

  MŚ w badmintonie już bez Polaków

  W odbywających się w Paryżu mistrzostwach świata w badmintonie nie ma już Polaków. W środę udział w turnieju zakończyli debliści Adam Cwalina i Michał Łogosz oraz w grze mieszanej Wojciech Szkudlarczyk i Agnieszka Wojtkowska.
 • Ośmioosobowa reprezentacja Polski na MŚ w badmintonie

  W rozpoczynających się w poniedziałek w Paryżu indywidualnych mistrzostwach świata w badmintonie weźmie udział ośmioosobowa reprezentacja Polski. Największe nadzieje związane są ze startem miksta Nadieżda Zięba/Robert Mateusiak (Hubal Białystok).
 • Szwedzki technik złamał kod dźwiękowy wuwuzeli

  Szwedzki technik złamał kod dźwiękowy wuwuzeli

  Technik szwedzkiego radia złamał kod dźwiękowy wuwuzeli co pozwoli na skuteczne filtrowanie dźwięku i wyłączenie go z transmisji radiowych i telewizyjnych.
 • Powołanie Rady Nadzorczej na kolejną kadencję

  Raport bieżący nr 9/2010Podstawa prawna: Inne uregulowania Zarząd ULMA Construccion Polska S.A. informuje o powołaniu w dniu 17 czerwca 2010 r. przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Rady Nadzorczej kolejnej kadencji w następującym składzie: Pan Aitor Ayastuy Ayastuy - ur. w 1968 r. Wykształcenie: Magister przedsiębiorczości - Uniwersytet Kraju Basków w Bilbao Doświadczenie zawodowe: -1995 - 1997 - Kontroler w ULMA Agricola - Onati -1997 - 2000 - Kontroler w Ulma Construccion Fi