Teatr Studio

Artykuły - Teatr Studio (4)

 • Grażyna Auguścik zaśpiewa w Teatrze Studio

  Grażyna Auguścik zaśpiewa w Teatrze Studio

  Jednym z punktów jesiennej trasy Grażyny Auguścik, promującej nowy projekt muzyczny artystki "Man behind the sun – songs of Nick Drake", będzie Teatr Studio w Warszawie. Artystka wystąpi tam, wraz ze swoim amerykańskim zespołem, 27 października.
 • UKULELE. Warsztaty muzyczne dla dzieci

  UKULELE. Warsztaty muzyczne dla dzieci

  Raz w miesiącu Teatr Studio zaprasza najmłodszych widzów do wzięcia udziału w cyklu warsztatów poświęconych temu, jak tworzyć i bawić się muzyką. Gospodarzem każdego spotkania będzie Ygor Przebindowski, człowiek orkiestra, doświadczony kompozytor filmowo-teatralny.
 • Natasza Urbańska zagra z Niną Andrycz

  Natasza Urbańska zagra z Niną Andrycz

  Teatr Studio Buffo przygotowuje musical o Poli Negri. W głównej roli wystąpi Natasza Urbańska, której w jednej ze scen towarzyszyć będzie... Nina Andrycz. - Zapowiada się rewolucja, to będzie coś fantastycznego - zapowiada Urbańska.
 • Małgorzata Zajączkowska w "Matematyce miłości"

  Małgorzata Zajączkowska w "Matematyce miłości"

  Małgorzata Zajączkowska w monodramie "Matematyka miłości" Esther Vilar w reż. Alicji Albrecht, Teatr Studio Buffo; spektakl pod patronatem Interii.pl.

Filmy - Teatr Studio (8)

 • "Oniegin" z Mateuszem Damięckim w roli głównej w Teatrze Studio

  Na afisz Teatru Studio wchodzi w niedzielę spektakl „Oniegin” Aleksandra Puszkina w reżyserii Ireny Jun. W tytułową rolę wcieli się Mateusz Damięcki. Aktor podkreśla, że adaptacja poematów Puszkina wymaga cierpliwości od widza. Jak mówi, jako aktor w pełni zrozumiał swojego bohatera - i tym samym może lepiej opowiedzieć jego historię widzom. "Oniegin” Puszkina to miłosny poemat, który Irena Jun zaadaptowała na potrzeby teatru. To historia człowieka, który jest znudzony życiem, a dzięki licznym podróżom miał okazję poznać smak wielkiego świata. Po powrocie na wieś Oniegin rozkochuje w sobie piękną Tatianę, a później ją odrzuca. Po latach okazuje się, że role kochanków się odwróciły – to Tatiana odrzuca Oniegina.
 • Kinga Preis w bajce dla dzieci autorstwa Doroty Masłowskiej

  W kwietniu ruszają w Teatrze Studio próby do spektaklu na podstawie bajki filozoficznej dla dzieci autorstwa Doroty Masłowskiej. Jedną z ról w sztuce zagra Kinga Preis.
 • UFO - wierzyć czy nie wierzyć?

  UFO - wielu z nas zastanawia się czy naprawdę istnieje i czy wierzyć tym, którzy twierdzą, że przeżyli takie spotkanie. Rozwiać te wątpliwości może nowy spektakl warszawskiego Teatru Studio – „UFO. Kontakt". Reżyserem przedstawienia jest Iwan Wyrypajew, który co prawda kontaktu z UFO jeszcze nie miał, ale...
 • "Działo się": UFO, gwiazdy i spa

  Za nami bardzo "kulturalny" tydzień. Z naszą kamerą zawędrowaliśmy bowiem do teatru. A tam… spotkaliśmy UFO. A potem wyszliśmy z teatru i spotkaliśmy Andrzeja Piasecznego. Na koniec - w ramach relaksu - odwiedziliśmy spa.