teatr Capitol

Artykuły - Teatr Capitol (8)

 • Sławomir jako Marilyn Monroe! "Skok w bok"

  Sławomir jako Marilyn Monroe! "Skok w bok"

  W spektaklu Teatru Capitol Sławomir, znany m.in. z przeboju "Miłość w Zakopanem", pokaże się w niecodziennej roli.
 • 5 września nowa premiera w Teatrze Capitol pt. "Zdobyć Utrzymać Porzucić 2. Rozstania i Powroty"

  5 września nowa premiera w Teatrze Capitol pt. "Zdobyć Utrzymać Porzucić 2. Rozstania i Powroty"

  Zielińska, Żak i Bończyk o związkach. Trzy różne typy kobiet. Trzy odmienne spojrzenia na miłość i jej koniec. Oraz On - przedstawiciel rodzaju męskiego w środku tej burzliwej dyskusji!
 • Piotr Cyrwus, Piotr Zelt i Aneta Zając w teatrze

  Piotr Cyrwus, Piotr Zelt i Aneta Zając w teatrze

  W warszawskim Teatrze Capitol odbędzie się w poniedziałek, 8 września, premiera spektaklu "Kiedy kota nie ma". Na scenie będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając. Sztuka opowiada historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem.
 • Następnego dnia rano

  Następnego dnia rano

  Każdy z nas szuka miłości. Sposobów na to jak ją odnaleźć jest tyle, ile poszukujących.
 • Goło i wesoło

  Goło i wesoło

  Komedia ”Goło i wesoło” autorstwa Stephena Sinclaire'a i Anthony'ego McCartena zawojowała już cały świat, nie schodzi z afisza od prapremiery w Mercury Theatre w Auckland w Nowej Zelandii w 1987 r.
 • Sceny dla dorosłych

  Sceny dla dorosłych

  Spektakl to przezabawna komedia na czterech aktorów (Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Anna Oberc oraz Jakub Przebindowski), w której sceny przeplatane są piosenkami i żywą interakcją z widzami.
 • Spędź Walentynki w Teatrze Capitol!

  Spędź Walentynki w Teatrze Capitol!

  ,,Gwiazda i ja” to jeden z największych broadwayowskich hitów. Rewelacyjna komedia oparta na prawdziwym zdarzeniu z 1985 roku, kiedy to legenda ekranu – Bette Davies – przybyła do domu nikomu nieznanej gospodyni domowej Elizabeth Fuller w Connecticut. Gwiazda miała się jedynie zatrzymać na noc, została jednak na cały miesiąc.
 • Mucha podbije Londyn i Nowy Jork?!

  Mucha podbije Londyn i Nowy Jork?!

  Anna Mucha może już wkrótce zawojować sceny teatralne Londynu i Nowego Jorku! Właśnie te miasta Ania odwiedzi w 2013 roku ze sztuką "Single i remiksy". Aktorka stanie również po drugiej stronie kamery, gdyż planuje w tym roku realizację swego drugiego filmu.

Filmy - Teatr Capitol (4)

 • "Kiedy kota nie ma" - nowy spektakl z udziałem gwiazd

  „Kiedy kota nie ma” to brytyjska komedia, której autorami są Johnnie Mortimer i Brian Cooke. Sztuka, która odniosła sukces na całym świecie, jest satyrą na brytyjską klasę średnią, opowiadającą historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem. Kiedy Mildred i Ethel wyjeżdżają na wakacje do Francji, ich mężowie zapraszają do domu młode dziewczyny. Sytuacja wymyka się jednak panom spod kontroli. W rolę Mildred wciela się Katarzyna Skrzynecka. Oprócz niej na deskach Teatru Capitol będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając.
 • Anna Korcz odważnie o menopauzie

  „Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" opowiada o dalszych losach bohaterek znanych z „Klimakterium... i już”. Sztuka powstała na prośbę fanów. Twórcy przedstawienia chcą zachęcić publiczność do zaakceptowania nieuchronnego procesu przekwitania i pokazać, że starość może być radosna i pełna pozytywnych emocji. Dziś premiera spektaklu w warszawskim teatrze Capitol. W roli głównej - Anna Korcz.
 • Miłość, taniec i mowa ciała

  "Lady Fosse 2" to nowe, tym razem muzyczno-taneczne przedstawienie z udziałe tancerzy znanych z Tańca z Gwiazdami, na które zaprasza warszawski Teatr Capitol. To opowieść o szalonej, namiętnej miłości, jej utracie i ciągłym poszukiwaniu na nowo.
 • Urodziny Styl.pl - zobacz, jak było

  Swoje drugie urodziny Styl.pl obchodził 3 lutego w warszawskim teatrze Capitol. Uświetnił je taneczny spektakl "Lady Fosse 2". Wydarzeniu towarzyszyła gala wręczenia statuetek dla "Stylowych Kosmetyków 2011 roku".