teatr

Artykuły - Teatr (291)

Filmy - Teatr (35)

 • Centaury istnieją?! To, co robią, zachwyca

  Od 30 lat artyści Camille i Manolo wprowadzają w życie mit centaura poprzez teatr jeździecki, od Marsylii we Francji, rodzinnego miasta, po sceny międzynarodowe. Konie prezentują się niesamowicie.
 • Dziecięcy uśmiech na zawołanie. Rozbrajające

  Lucas ma zaledwie 9 tygodni, ale już wykazuje talenty aktorskie. Mimika jego twarzy i zmienność nastrojów wskazują, że w przyszłości ten młodzieniec ma szansę zostać gwiazdą każdego teatru. (STORYFUL/x-news)
 • Z wizytą w teatrze

  Tym razem udaliśmy się z wizytą do krakowskiego teatru im. Juliusza Słowackiego. Zobaczcie, co ciekawego opowiedzieli nam aktorzy!
 • Życie potrafi zaskakiwać! Premiera sztuki "Szach-Mat"

  Wielu ludzi w jesieni swojego życia uważa, że nic szczególnego już ich nie czeka. Jednak los potrafi płatać figle. Przekonacie się o tym, oglądając nową, przezabawną i inteligentną komedię Teatru Capitol „Szach-Mat” w nowej obsadzie! Intrygujący tytuł i jeszcze bardziej niezwykła fabuła. Świetne dialogi i monologi, błyskotliwe puenty, dowcipne sentencje. Wybitni, popularni i lubiani polscy aktorzy: Maciej Damięcki, Jerzy Schejbal, Stanisław Brejdygant, Anna Gornostaj oraz Kacper Kuszewski. Co o jesieni życia mówią aktorzy występujący w tym spektaklu? Jak piękne jest życie? Jak powinniśmy je cenić, jak dbać o relacje z bliskimi? Co zrobić, żeby cieszyć się jesienią życia? Opowiedzą o tym aktorzy występujący w sztuce „Szach-Mat”: Anna Gornostaj oraz Maciej Damięcki.