team

Artykuły - Team (882)

 • Bardzo ostry konflikt w TVP

  Bardzo ostry konflikt w TVP

  - Przeniesienie pracowników twórczych TVP do Leasing Team było bezprawnie i miało na celu skłonienie ich do przejścia na samozatrudnienie - twierdzili związkowcy "Wizji" na piątkowej konferencji prasowej. TVP zaprzecza i zarzuca związkowcom populizm.
 • Bloober Team z tytułem Efektywna Firma 2013

  Bloober Team, spółka z branży gier, notowana na rynku NewConnect, otrzymała tytuł Efektywnej Firmy 2013 znajdując się w pierwszej pięćsetce firm z Małopolski. Konkurs ten jest organizowany przez Instytut Nowoczesnego Biznesu od 2008 r., a w tym roku w Małopolsce przebadanych zostało ponad 3400 przedsiębiorstw.
 • Bloober Team otrzyma ponad 635 tys. zł dofinansowania na działania B+R

  Bloober Team, spółka z branży gier, notowana na NewConnect od czerwca 2011 r., otrzyma dofinansowanie w wysokości ponad 635 tys. zł na realizację projektu o nazwie "Wzrost innowacyjności i konkurencyjności firmy Bloober Team dzięki realizacji prac B+R w zakresie technologii gier wideo nowej generacji". Technologia ma zostać wykorzystana w największym jak dotychczas projekcie firmy, który ma zadebiutować na rynku w 2014 roku.
 • Bloober Team: Mocne otwarcie A-men w Europie

  Gra A-men, najnowsza produkcja studia Bloober Team (spółki notowanej na NewConnect od czerwca 2011 r.) wydana na konsolę PS Vita, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Łączna liczba pobrań z serwisu PS Network zarówno demo, jak i wersji płatnej wyniosła w pierwszych 2 tygodniach obecności tytułu na rynku blisko 50 tysięcy. Wpływy ze sprzedaży gry będą miały przełożenie na wyniki finansowe spółki już w drugim kwartale br.
 • Bloober Team zadebiutuje na rynku NewConnect w poniedziałek, 27 czerwca

  Bloober Team, spółka zajmująca się tworzeniem gier na konsole z przeznaczeniem do cyfrowej dystrybucji, zadebiutuje na rynku NewConnect w poniedziałek, 27 czerwca.
 • Bloober Team wprowadza produkt na rynek USA

  Bloober Team, który planuje debiut na NewConnect w drugim kwartale 2011 roku, wprowadza za pośrednictwem swojej spółki zależnej iFun4all, grę na konsole na platformie Sony PSP w Stanach Zjednoczonych.
 • Bloober Team idzie na NewConnect

  Bloober Team, spółka zajmująca się tworzeniem gier na konsole z przeznaczeniem do cyfrowej dystrybucji, planuje zadebiutować na rynku NewConnect w drugim kwartale 2011 roku.
 • Rewolucja w Lotusie

  Rewolucja w Lotusie

  Team Lotus-Cosworth, który w tym sezonie zadebiutował w Formule 1, z coraz większym rozmachem przygotowuje się do dalszych startów w tej rywalizacji. Jego właściciele chcą szybko zbudować tunel aerodynamiczny i zamierzają zmienić dostawcę silników.
 • F1: Lotus rośnie w siłę przed nowym sezonem

  F1: Lotus rośnie w siłę przed nowym sezonem

  Team Lotus-Cosworth, który w tym sezonie zadebiutował w Formule 1, z coraz większym rozmachem przygotowuje się do dalszych startów w tej rywalizacji. Jego właściciele chcą szybko zbudować tunel aerodynamiczny i zamierzają zmienić dostawcę silników.
 • Dudycz i Gruca mistrzami Polski w maratonie

  Radosław Dudycz i Dorota Gruca zdobyli w Dębnie tytuły mistrzów Polski w maratonie. Trasę 42 kilometrów i 195 metrów najszybciej pokonał Kenijczyk Joel Kosgei Komen - 2:15.00.

Filmy - Team (2)

 • Muzyczny team Paulli i Partyki

  W nowym muzycznym show Polsatu "Tylko nas dwoje" Paulla będzie uczyć śpiewu Artura Partykę, który obawia się, czy poziomem swoich wykonań dorówna swoim sportowym osiągnięciom.
 • Bolid Renault F1 Team

  Podwozie z kompozytu włókna węglowego i aluminium, 7-biegowa półautomatyczna tytanowa skrzynia biegów, siedzenie dostosowane do budowy ciała kierowcy, waga: 605 kg, rozstaw osi: 3100 mm, długość: 4800 mm, wysokość: 950 mm, szerokość: 1800 mm...