tatuaże

Artykuły - Tatuaże (104)

Filmy - Tatuaże (12)

 • Megan Anderson w bikini prezentuje tatuaże. Fani oszaleli

  Megan Anderson, to 29-letnia zawodniczka MMA. Od swojego debiutu w 2013 roku Australijka wygrała dziewięć z trzynastu walk. Gwiazda MMA pokazała ciało i... tatuaże. Fani sztuk walki oszaleli na punkcie Australijki. (Agencja TVN/x-news)
 • Czy tatuaże białe i UV są zdrowe?

  Biały tatuaż nie jest tak popularny jak klasyczny czarny, ale cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wykonywany jest białym tuszem i jest nieco subtelniejszą ozdobą. Kierownik studia tatuażu Paweł Niemcewicz opowiedział o technice wykonywania białego tatuażu oraz o sposobach pielęgnacji skóry po zabiegu. Dermatolog Marcin Ambroziak przedstawił zagrożenia związane z tatuażami oraz sposoby na ich usunięcie. Czym wyróżnia się tatuaż UV i czy wykonanie go jest bezpieczne? – Niestety, tatuaż UV nie jest zdrowy. Taka farba ma dużo fosforu w sobie. Taki tatuaż może robić wrażenie, ale nie polecam – wyznał dermatolog. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy tatuaż jest szkodliwy?

  Tatuaż - dziś ma go niemal każdy. Lecz niektóre pigmenty używane do tatuaży zawierają szkodliwe metale ciężkie, stosowane w przemyśle. Choć bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia ponoć nie stwierdzono, ryzyko jest spore.
 • „Inteligentny“ tatuaż dla cukrzyków

  Z pozoru tradycyjny tatuaż, w rzeczywistości - coś, co może uratować życie. Projekt "inteligentnego" tatuażu został stworzony przez naukowców z Harvardu i ma pomóc cukrzykom! Wykonany został atramentem wyposażonym w specjalne czujniki, które reagują na zmiany zachodzące w limfie. Jeśli poziom cukru we krwi jest podwyższony, tatuaż zmienia kolor. Czyżby to nowy i bezbolesny sposób mierzenia cukru?