tatuaż

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tatuaż (Film (2003)[In the Cut] Reż.Jane Campion) ,

Artykuły - Tatuaż (112)

 • ​Czip jak tatuaż: Testy już trwają!

  ​Czip jak tatuaż: Testy już trwają!

  Są tanie, wydajne i... prawie niewidoczne. Naukowcy chwalą się technologią, która pozwoli na ciągłe i dokładne mierzenie aktywności mózgu. Czy już wkrótce cyfrowe tatuaże staną się powszechne?
 • Tokio 2020. Tatuaż kontra wirus. Biegacz odsłonił karty

  Tokio 2020. Tatuaż kontra wirus. Biegacz odsłonił karty

  Wraz z przełożeniem igrzysk olimpijskich na przyszły rok, paragwajski biegacz zaczął głowić się nad swoim osobistym problemem. Jego tatuaż z napisem "Tokio 2020" stał się słynny na całym świecie i jak się okazuje, nie brakowało ofert jego przerobienia. Nazwa igrzysk na szczęście pozostała niezmieniona, a Derlys Ayala, zdradził, co zrobił z malunkiem.
 • Aaron Carter wytatuował sobie na twarzy Rihannę. Fani boją się o jego zdrowie [INSTAGRAM]

  Aaron Carter wytatuował sobie na twarzy Rihannę. Fani boją się o jego zdrowie [INSTAGRAM]

  Wokalista Aaron Carter, który popularnością cieszy się od dłuższego czasu głównie za sprawą skandali, znów postanowił przykuć uwagę fanów. Tym razem gwiazdor wytatuował sobie na twarzy podobiznę Rihanny.
 • Tatuaże - moda groźna dla zdrowia

  Tatuaże - moda groźna dla zdrowia

  Tusze do tatuażu i makijażu permanentnego nie są ani kosmetykami, ani wyrobami medycznymi, dlatego należy traktować je jak zwykłe chemikalia. Mogą zawierać substancje, które wywołują raka, mutacje genetyczne, działają szkodliwie na rozrodczość, powodują alergie - informuje Główny Inspektor Sanitarny.
 • Fryzjerzy, kosmetyczki i tatuażyści pod kontrolą. Projekt

  Fryzjerzy, kosmetyczki i tatuażyści pod kontrolą. Projekt

  Do konsultacji przekazano projekt rozporządzenia ministra zdrowia w sprawie szczegółowych wymagań sanitarno-higienicznych przy świadczeniu usług fryzjerskich, kosmetycznych, tatuażu i odnowy biologicznej.
 • Kelsy Karter: Tatuaż dla Harry’ego Stylesa był fałszywy

  Kelsy Karter: Tatuaż dla Harry’ego Stylesa był fałszywy

  Nowozelandzka wokalistka, Kelsy Karter, po zdobyciu zainteresowania mediów na całym świecie, przyznała, że tatuaż Harry'ego Stylesa na twarzy był podrobiony i miał służyć wypromowaniu jej ostatniej piosenki.
 • Justin Bieber zrobił sobie tatuaż na twarzy. Zobacz zdjęcie

  Justin Bieber zrobił sobie tatuaż na twarzy. Zobacz zdjęcie

  W sieci pojawiło się zdjęcie Justina Biebera z nowym tatuażem nad jego brwią. Wokalista umieścił tam napis "Grace".
 • Myślisz o tatuażu? Zapomnij o tym, co mają inni

  Myślisz o tatuażu? Zapomnij o tym, co mają inni

  Aktualna moda cię nie pociąga? Masz rację, zaraz się zmieni. Jeśli zależy ci na czymś ponadczasowym i naprawdę indywidualnym, poznaj reguły tatuażu autorskiego. – Chcę nakłonić ludzi do myślenia, czy warto powielać schematy i być kolejną ofiarą tego samego banału – mówi Sebastian „Junior” Jaryszek, jeden z najbardziej cenionych polskich tatuażystów.
 • Wytatuował kota. W internecie rozpętało się piekło!

  Wytatuował kota. W internecie rozpętało się piekło!

  Ludzkość od lat znakuje bydło, ale tatuowanie zwierząt domowych jest nowością. Nic dziwnego, że na artystę, który swą miłością do tatuaży "zaraził" kota wylała się fala krytyki.
 • Tatuaż na rok - idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych

  Tatuaż na rok - idealne rozwiązanie dla niezdecydowanych

  Tatuaż to w wielu przypadkach chwilowa zachcianka, której mamy ochotę pozbyć się po kilku miesiącach. Nowy startup o nazwie Ephemeral może to umożliwić tworząc tatuaże, które znikają po roku.

Filmy - Tatuaż (18)

 • Tatuaż, który będzie oznaczał zdrowie

  Jeszcze w ubiegłym wieku tatuaże kojarzyły się głównie z byłymi więźniami, teraz są modne i tak popularne jak makijaż. Niedługo mogą być nie tylko ozdobą, ale medycznym czujnikiem ratującym życie. Naukowcy z Uniwersytetu Technicznego w Monachium opracowali trwały tusz do tatuażu, który pozwoli monitorować na bieżąco choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, niewydolność nerek oraz zaburzenia pracy wątroby czy serca.
 • Czy tatuaż jest szkodliwy?

  Tatuaż - dziś ma go niemal każdy. Lecz niektóre pigmenty używane do tatuaży zawierają szkodliwe metale ciężkie, stosowane w przemyśle. Choć bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia ponoć nie stwierdzono, ryzyko jest spore.
 • Jak zakryć tatuaż? Poradnik krok po kroku

  Tatuaż - ma go coraz więcej z nas. Indywidualny wzór podkreśla naszą osobowość - to dla wielu nie tylko ozdoba skóry, ale też pamiątka. Niekiedy jednak chcemy go schować - choćby z powodu oficjalnych okazji. Jak zakryć tatuaż makijażem? To dziecinnie proste - wystarczy parę chwil!
 • Tatuaż sposobem na łysienie?

  Z problemem łysienia zmaga się coraz więcej osób. Powoduje ono nie tylko zmiany w wyglądzie, lecz często także kompleksy. Na szczęście skutki łysienia można złagodzić. Sprawdź, jak to zrobić. Problem łysienia dotyka przede wszystkim mężczyzn.