Tatiana Paszkiewicz

Artykuły - Tatiana Paszkiewicz (5)

 • Dariusz Michalczewski był pod wpływem środków psychoaktywnych

  Dariusz Michalczewski był pod wpływem środków psychoaktywnych

  - Ostateczna opinia toksykologiczna potwierdziła, że podejrzany Dariusz M. w chwili zatrzymania był pod wpływem środków psychoaktywnych - poinformowała Interię prokurator Tatiana Paszkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Sprawa ma związek z zatrzymaniem ex-pięściarza w grudniu ub.r., po czym zostały mu postawione zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej swojej żony.
 • Marcin R. wydał oświadczenie. Bokserowi grozi 7,5 roku pozbawienia wolności

  Marcin R. wydał oświadczenie. Bokserowi grozi 7,5 roku pozbawienia wolności

  "Sam do końca nie wierzę w to, co się dzieje. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i wróci do normy" - napisał w wydanym oświadczeniu pięściarz wagi ciężkiej Marcin "Rex" R., zatrzymany we wtorek przez policję, wraz z innym bokserem z Kościerzyny. 39-latek usłyszał trzy zarzuty z tytułu czerpania korzyści materialnych z prostytucji, zagrożonych karą 7,5 roku pozbawienia wolności.
 • Marcin R., znany bokser, został tymczasowo aresztowany, ale warunkowo

  Marcin R., znany bokser, został tymczasowo aresztowany, ale warunkowo

  Znany pięściarz wagi ciężkiej Marcin „Rex” R., podejrzany w sprawie dotyczącej czerpania korzyści majątkowych z prostytucji, dzisiaj poznał decyzję sądu. – Sąd zastosował areszt tymczasowy warunkowo, który może zostać uchylony po wpłaceniu poręczenia majątkowego w kwocie 20 tys. złotych - powiedziała Interii prok. Tatiana Paszkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.
 • Marcin R. zatrzymany ws. prostytucji! Andrzej Grajewski zszokowany

  Marcin R. zatrzymany ws. prostytucji! Andrzej Grajewski zszokowany

  Słynny działacz Andrzej Grajewski, były główny promotor pięściarza Marcina R., jest zszokowany zatrzymaniem swojego niedawnego podopiecznego w sprawie dotyczącej czerpania korzyści majątkowych z prostytucji. - Dla mnie to jest szok - podkreśla w rozmowie z Interią Grajewski.
 • Znany bokser zatrzymany?! Sprawa dotyczy czerpania korzyści z prostytucji

  Znany bokser zatrzymany?! Sprawa dotyczy czerpania korzyści z prostytucji

  Dzisiaj policja zatrzymała dwie osoby, w sprawie dotyczącej czerpania korzyści majątkowych z prostytucji. Z nieoficjalnych informacji, podanych przez portal naszemiasto.pl wynika, że jednym z podejrzanych jest znany pięściarz wagi ciężkiej Marcin R., były mistrz Polski amatorów w kategorii superciężkiej.