Tatiana Okupnik

Artykuły - Tatiana Okupnik (248)

 • Tatiana Okupnik nagrała teledysk dla zmarłego przyjaciela ("Na pozór")

  Tatiana Okupnik nagrała teledysk dla zmarłego przyjaciela ("Na pozór")

  Tatiana Okupnik opublikowała teledysk do piosenki "Na pozór". Utwór jest wokalistce szczególnie bliski - napisała go w hołdzie dla swojego zmarłego przyjaciela, który przez 10 lat zmagał się z ciężką chorobą. Oprócz Tatiany w klipie pojawiają się najbliżsi przyjaciele i rodzina Czarka.
 • Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal

  Tatiana Okupnik poprowadzi "Koncert Platynowy" podczas Polsat SuperHit Festiwal

  Tatianę Okupnik, której fantastyczne tańce oglądaliśmy w zakończonej w piątek 3. edycji "Dancing with the Stars.Taniec z Gwiazdami", zobaczymy w piątek na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2015.
 • Tatiana Okupnik: Ciało na parkiecie? Intymna sytuacja

  Tatiana Okupnik: Ciało na parkiecie? Intymna sytuacja

  - Udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwolił mi się zmierzyć ze słabościami - przyznaje Tatiana Okupnik w wywiadzie dla najnowszego 21. numeru "Tele Tygodnia". Piosenkarka jeszcze kilka miesięcy temu chodziła o kulach. Teraz stanie do finałowej bitwy o zwycięstwo w tanecznym show.
 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.
 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.
 • Tatiana Okupnik o Blue Cafe: "Bywało różnie"

  Tatiana Okupnik o Blue Cafe: "Bywało różnie"

  Wokalistka Tatiana Okupnik opisuje konflikt z Pawłem Rurakiem-Sokalem i okoliczności rozstania z zespołem Blue Cafe.

Zdjęcia - Tatiana Okupnik (192)

 • muzyka.interia.pl
  Juror płakał, jak oceniał
 • muzyka.interia.pl
  Tatiana Okupnik skończyła 35 lat!
 • muzyka.interia.pl
  Tatiana Okupnik skończyła 35 lat!
 • muzyka.interia.pl
  Tatiana Okupnik skończyła 35 lat!

Filmy - Tatiana Okupnik (38)

 • Okupnik i Barański: Show dance w finale „TzG”

  Przed nami wielki finał trzeciej edycji ”Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W walce o Kryształową Kulę pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską. W finale każda z par zatańczy po 3 tańce: wybór jurorów, wybór własny spośród tańców, które para wykonywała już w programie oraz popisowy show dance. Zobaczcie, jak Tatiana i Tomasz prezentują się na pierwszej z prób w studiu programu. Para zaprezentuje w finale urzekający show dance.
 • Tatiana Okupnik i Tomasz Barański tańczą quickstepa

  Tatiana Okupnik i Tomasz Barański przygotowują na najbliższy odcinek „Tańca z Gwiazdami” quickstepa. Ponadto faworytów do zwycięstwa w show zobaczymy również jako… Adama i Ewę we freestylu.
 • Tatiana Okupnik trenuje przed debiutem w „Tańcu z Gwiazdami”

  Co prawda do startu show pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański. Zobaczcie jak radzą sobie jeszcze bez muzyki w trakcie jednego z treningów. Tatiana i Tomek trenują niemal codziennie po 4-5 godzin, a efekt będziecie mogli w pełni docenić oglądając premierowy odcinek show 6 marca o godzinie 20.00 w telewizji POLSAT.
 • Tatiana Okupnik: Dzięki niemu przestałam się bać krytyki

  Nowa płyta Tatiany Okupnik zatytułowana „Blizna” to jej muzyczne rozliczenie z przeszłością. Wokalistka podkreśla, że pracując nad tym albumem „przebiła głową mur swoich własnych emocji". A wszystko dzięki wsparciu męża. Jurorka „X-Factora” zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie promocji płyty mogą zdarzyć się sytuacje, na które nie będzie miała wpływu. I właśnie ta nieprzewidywalność, szukanie taniej sensacji i kreowanie wizerunku na zamówienie plotkarskiej prasy, najbardziej drażni ją w polskim show-biznesie.