taśmy

Artykuły - Taśmy (154)

 • Czy taśmy Tusk-Kulczyk naprawdę istnieją?

  Czy taśmy Tusk-Kulczyk naprawdę istnieją?

  Eksperci z rezerwą odnoszą się do możliwości nagrania rozmowy premiera Donalda Tuska w rządowej willi przy ul. Parkowej w Warszawie. O oferowaniu takiego nagrania jego rozmowy z Janem Kulczykiem z pierwszej połowy 2014 r. napisała w czwartek "Gazeta Wyborcza".
 • Tomasz Siemoniak odpiera oskarżenia o korupcję

  Tomasz Siemoniak odpiera oskarżenia o korupcję

  "Nigdy i w żaden sposób nie byłem związany z żadną sprawą korupcyjną lub nieprawidłowościami. Nigdy nie naruszyłem prawa, wypełniając zadania szefa resortu obrony" - zapewnił w poniedziałek wicepremier, szef Ministerstwa Obrony Narodowej Tomasz Siemoniak.
 • Tusk: Jeśli zarzuty ws. taśm się potwierdzą - będą konsekwencje

  Tusk: Jeśli zarzuty ws. taśm się potwierdzą - będą konsekwencje

  Premier Donald Tusk zapowiedział w piątek, że jeśli zarzuty wobec polityków "zaangażowanych w kwestię" dolnośląskich taśm się potwierdzą, poniosą oni konsekwencje. Nikt, kto uprawia praktyki sprzeczne z poczuciem przyzwoitości, nie znajdzie się na listach PO - oświadczył.
 • Wniosek o unieważnienie wyborów

  Wniosek o unieważnienie wyborów

  Poseł PO Jakub Szulc z Dolnego Śląska złożył do Biura Krajowego partii wniosek o unieważnienie wyników wyborów regionalnych na Dolnym Śląsku.
 • Conrad Murray: Dla Michaela to było kłębowisko żmij

  Conrad Murray: Dla Michaela to było kłębowisko żmij

  Nagranie wiadomości głosowej skazanego lekarza Conrada Murraya rzuca nowe światło na okoliczności śmierci Michaela Jacksona i postępowanie firmy AEG Live, która organizowała jego niedoszłe występy w Londynie.
 • Za elbląskimi "taśmami prawdy" stał PiS?

  Za elbląskimi "taśmami prawdy" stał PiS?

  Za "taśmami prawdy" kandydata PiS w wyborach na prezydenta Elbląga mogli stać ludzie związani z Prawem i Sprawiedliwością - informuje Wprost. Według tygodnika, Jerzy Wilk został nagrany bez swojej wiedzy, ale ujawnienie materiału miało posłużyć wytłumaczeniu ewentualnej porażki polityka w zmaganiach z kandydatką PO.
 • Plotki z Sejmu: Agent Tomek ma sensacyjne taśmy

  Plotki z Sejmu: Agent Tomek ma sensacyjne taśmy

  Tomasz Kaczmarek, znany jako Agent Tomek, wyrasta na nową gwiazdę nie tylko PiS, ale i całego Sejmu. Po Wiejskiej krążą plotki, że poseł Prawa i Sprawiedliwości ma w zanadrzu kilka sensacyjnych taśm, która mogą niedługo ujrzeć światło dzienne.
 • Afera w PSL? Gdzie tam. Smoleńsk, k....!

  Afera w PSL? Gdzie tam. Smoleńsk, k....!

  Wszyscy (nie udawajcie, że nie) znają te internetowe memy, na których Jarosław Kaczyński bądź Antoni Macierewicz na wszystkie pojawiające się w debacie publicznej zagadnienia mają jedną odpowiedź: "Smoleńsk, k....!". Tym razem Macierewicz przebił jednak memy.
 • Olewnik nagrywał ministrów. "Dla bezpieczeństwa"

  Olewnik nagrywał ministrów. "Dla bezpieczeństwa"

  Włodzimierz Olewnik przyznał, że nagrywał rozmowy, które na różnym etapie postępowań w sprawie uprowadzenia i zabójstwa jego syna, Krzysztofa, prowadziła rodzina z osobami nadzorującymi organa ścigania - poinformował pełnomocnik Olewników mecenas Bogdan Borkowski.
 • Mamy co świętować?

  Mamy co świętować?

  Od ponad 20 lat Polska jest krajem wolnym i demokratycznym. Jednak fani polskiej motoryzacji nie mają powodów do zadowolenia.

Filmy - Taśmy (1)