tarot

Artykuły - Tarot (10)

 • Biznes w szklanej kuli: Przedsiębiorcy korzystają z porad wróżek

  Biznes w szklanej kuli: Przedsiębiorcy korzystają z porad wróżek

  Przed podjęciem ryzykownych decyzji biznesowych chcielibyśmy znać ich rezultaty. I choć nie mamy szklanej kuli, która pozwoliłaby zajrzeć w przyszłość, niektórzy z nas zasięgają porad u wróżek i wróżbitów.
 • Wróżka to grzech?

  Wróżka to grzech?

  Kilka lat temu koleżanka namówiła mnie, żebym poszła z nią do wróżki.
 • Zła sława Tarota

  Zła sława Tarota

  ​Wyobraź sobie, że idziesz ciemnymi korytarzami. W ręku trzymasz kartkę z adresem, który zdobyłaś od swojej najbliższej przyjaciółki. Wchodzisz we wskazane drzwi. Za ciemną kotarą czeka na Ciebie ONA. Czarny kot na kolanach, szklana kula na stole, i karty, które zaraz odkryją twoją przyszłość.
 • Czy trzeba sprzedać dusze diabłu, by skutecznie wróżyć?

  Czy trzeba sprzedać dusze diabłu, by skutecznie wróżyć?

  Trudno sobie dziś wyobrazić nam scenę, w której własną krwią podpisujemy cyrograf, na mocy którego otrzymamy dar wróżenia, czytania kart, run, cyfr czy jasnowidzenia.
 • Wróżbita Maciej: Zazdroszczą mi, bo dużo zarabiam

  Wróżbita Maciej: Zazdroszczą mi, bo dużo zarabiam

  Można zaryzykować stwierdzenie, że większość Polaków chociaż raz w życiu widziała go na ekranie swojego telewizora. Powtarzane podczas programu na żywo zdanie "Pani wie o czym ja mówię" - to bez wątpienia jego znak rozpoznawczy. Z wróżbitą Maciejem spotkaliśmy się, by porozmawiać m.in. o pieniądzach, jakie zarabia się na stawianiu kart, poważnym konflikcie z kolegą po fachu i prostytutce, której wróżba pociągnęła za sobą pewne konsekwencje...
 • Karty. Anielskie wsparcie w miłości

  Karty. Anielskie wsparcie w miłości

  Czym jest życie bez miłości? Króluje ona w filmach, literaturze, a nawet w dziecięcych bajkach.
 • Anielski Tarot. Pozytywna symbolika i bezpieczeństwo

  Anielski Tarot. Pozytywna symbolika i bezpieczeństwo

  Wiele osób obawia się skorzystać z Tarota sądząc, że mogą ściągnąć tym samym na siebie uwagę mrocznych mocy lub zainicjować tragiczne wydarzenia.
 • Odkrywaj swoją przyszłość

  Odkrywaj swoją przyszłość

  Książka amerykańskiej tarocistki, Sashy Graham "Tarot" to fascynująca podróż do pełnego tajemnic świata magii.
 • Tarot i ciężar światła

  Tarot i ciężar światła

  Heavymetalowa grupa Tarot z Finlandii przygotowała nowy album "Gravity Of Light".
 • Tarot i "Powrót kruków"

  Tarot i "Powrót kruków"

  Fińska, heavymetalowa grupa Tarot, na której czele stoi, znany z Nightwish, a dawniej Sinergy, śpiewający basista Marco Hietala, wyda 22 stycznia 2007 roku swój nowy album "Crows Fly Back". "You", pierwszy singiel z siódmej płyty muzyków z Kuopio już zdążył wspiąć się na pierwsze miejsce rodzimej listy przebojów.

Filmy - Tarot (1)

 • Lubisz horoskopy? Zobacz, co ci grozi!

  Wiara w horoskopy i wróżby może doprowadzić człowieka do utraty kontroli nad własnym życiem. Doskonale widać to na przykładzie mieszkańców osady Idaikal w Indiach, zwanej "wioską astrologów". Działa tu kilkuset wróżbitów różnej maści: tarocistów, astrologów, chiromantów... Choć jest ich tak wielu, żaden z nich nie narzeka na brak klientów. Do wróżbitów z Idaikal przychodzą ludzie, którzy bez pomocy "sił nadprzyrodzonych" nie potrafią podjąć żadnej życiowej decyzji. Radzą się ich w sprawie pracy, studiów, wyboru przyszłego małżonka. Zdarza się nawet, że po wizycie u wróżbity rodziny narzeczonych odwołują ślub młodych! Wystarczy, że "jasnowidz" stwierdzi, iż małżeństwo nie będzie udane.