taras

Artykuły - Taras (28)

 • Katarzyna Skrzynecka pokazała przytulny taras

  Katarzyna Skrzynecka pokazała przytulny taras

  Po powrocie z wakacji Katarzyna Skrzynecka i jej mąż zabrali się za urządzanie tarasu. Efektem domowej metamorfozy aktorka pochwaliła się na Instagramie. Wakacyjny klimat wprowadzają rośliny przywiezione z Grecji.
 • Polacy szukają ogrodów, tarasów i balkonów

  Polacy szukają ogrodów, tarasów i balkonów

  Działki, domy, ale też większe niż dotychczas mieszkania - szczególnie z tarasami, ogródkami lub przynajmniej balkonami - te nieruchomości cieszyły się w kwietniu znacznie większą popularnością niż jeszcze w marcu. Ograniczenia wprowadzone przy okazji epidemii, wpływają na to jakich nieruchomości szukają dziś Polacy.
 • Budujesz taras? Na te rzeczy zwróć szczególną uwagę!

  Budujesz taras? Na te rzeczy zwróć szczególną uwagę!

  Taras zgodnie z licznymi zapisami jest łącznikiem domu z przepięknym ogrodem. W słoneczne dni staje się wymarzonym miejscem relaksu dla naszej rodziny oraz przyjaciół. Może mieć zróżnicowaną wielkość, usytuowanie oraz być wykonany z materiałów, do których można zaliczyć betonową kostkę czy kamień naturalny oraz gres bądź drewno.
 • Ile kosztuje taras drewniany lub z kompozytu? Sprawdzamy!

  Drewno jest przyjemne w dotyku, nie ulega nadmiernemu nagrzaniu i elegancko komponuje się z naturalnymi elementami wyposażenia. Dzięki swoim właściwościom jest chętnie wybierane jako materiał do wykończenia tarasów. Ciekawą alternatywą dla drewna okazuje się deska kompozytowa. Poniżej opiszemy zalety obu rozwiązań. Przybliżymy też związane z tym koszty.
 • Taras na dachu? Sprawdź, czy możesz go urządzić w swoim domu

  Taras na dachu? Sprawdź, czy możesz go urządzić w swoim domu

  Jeszcze do niedawna taras na dachu kojarzył nam się ze scenami filmowymi. Dziś coraz częściej spotykamy go w zabudowie nowoczesnych bloków i domów jednorodzinnych. Tarasy na dachu są szczególnie popularne w większych aglomeracjach, w których trudno o własne, proekologiczne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu.
 • Balkon, taras, a może loggia?

  Balkon, taras, a może loggia?

  Po pewnym czasie nawet największe mieszkanie wydaje się za małe. Cenimy więc każdą powierzchnię dodatkową - czy to w formie antresoli, komórki lokatorskiej, ogródka czy balkonu. Dla większości kupujących to jednak balkon stanowi niezbędną część mieszkania. Nie tylko spełniającą rolę składzika czy suszarni, ale i miejsca na chwilę relaksu.
 • Taras przestał się podobać górnikom?

  Taras przestał się podobać górnikom?

  Natychmiastowego odwołania prezesa Kompanii Węglowej Mirosława Tarasa zażądali w czwartek przedstawiciele powołanego w tej spółce sztabu protestacyjno-strajkowego. Jako powód wskazują wypowiedzi Tarasa podczas konferencji "Górnictwo 2014".
 • Taras: Albo wsparcie z budżetu, albo gwałtowne cięcia w górnictwie

  Taras: Albo wsparcie z budżetu, albo gwałtowne cięcia w górnictwie

  Szef Kompanii Węglowej sięgnął po szantaż. Robi to w interesie firmy, ale straszenie zwalnianymi górnikami nie będzie wiecznie działać jako straszak.
 • Prezes KW ma nadzieję, że pełnomocnik ds. górnictwa pomoże spółce

  Prezes KW ma nadzieję, że pełnomocnik ds. górnictwa pomoże spółce

  Prezes Kompanii Węglowej Mirosław Taras wyraził nadzieję, że z pomocą nowego pełnomocnika rządu ds. górnictwa uda się uratować płynność tej spółki po fiasku emisji euroobligacji. Potwierdził też, że niemal przesądzona jest sprzedaż kilku kopalń Węglokoksowi.
 • Taras: Kompanii Węglowej grozi upadłość

  Taras: Kompanii Węglowej grozi upadłość

  Bez wprowadzenia zaproponowanego przez zarząd Kompanii Węglowej (KW) planu naprawczego na lata 2014-2020 spółka w najbliższym czasie upadnie - ostrzegł prezes Kompanii Mirosław Taras. W siedzibie Kompanii trwa konsultacja programu ze stroną społeczną.

Filmy - Taras (2)