Tarapaty 2

Artykuły - Tarapaty 2 (4)

 • "Tarapaty 2": Prawdziwy wakacyjny film

  "Tarapaty 2": Prawdziwy wakacyjny film

  "Seans polecam wszystkim, którym nie jest obojętny los impresjonistycznych obrazów" - mówi tajemniczo Tomasz Ziętek o "Tarapatach 2". Prawdziwa historia kradzieży, w wyniku której z Muzeum Narodowego w Poznaniu zniknęło jedyne w polskich zbiorach dzieło Claude'a Moneta, zainspirowała twórców filmu. Powstała opowieść o szalonej wakacyjnej przygodzie i zaskakującej zagadce kryminalnej.
 • "Tarapaty 2": Zwycięzca "The Voice Kids" w oficjalnym utworze

  "Tarapaty 2": Zwycięzca "The Voice Kids" w oficjalnym utworze

  "Jeśli powiem" Marcina Maciejczaka to utwór skomponowany specjalnie do filmu "Tarapaty 2". W kontynuacji największego hitu polskiego kina familijnego XXI wieku występują Pola Król, Mia Goti oraz Kuba Janota-Bzowski. Partnerują im Joanna Szczepkowska, Marta Malikowska, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Ziętek oraz Sandra Korzeniak. Przyjaźń, tajemnica i prawdziwa przygoda, czyli "Tarapaty 2" w kinach już od 25 września.
 • Marcin Maciejczak nagrał utwór do filmu. Posłuchaj "Jeśli powiem"

  Marcin Maciejczak nagrał utwór do filmu. Posłuchaj "Jeśli powiem"

  Marcin Maciejczak zaprezentował nowy utwór. Piosenka pojawi się w filmie "Tarapaty 2".
 • "Tarapaty 2": Jest pierwsza zapowiedź

  "Tarapaty 2": Jest pierwsza zapowiedź

  W oczekiwaniu na ponowne otwarcie kin mamy dla was dobrą wiadomość - pierwszą zapowiedź jesiennej premiery, filmu "Tarapaty 2"! Kontynuacja największego hitu polskiego kina familijnego XXI wieku trafi na ekrany jesienią - wtedy szalone przygody, wakacyjny klimat, wybuchy, pościgi i opowieść o prawdziwej przyjaźni wynagrodzą widzom wiosnę spędzoną w domach! A pierwszą "Tarapatów" część możecie obejrzeć już dziś, nie wychodząc z domu.

Filmy - Tarapaty 2 (1)