tankowanie

Artykuły - Tankowanie (31)

Filmy - Tankowanie (10)

 • Awaryjne lądowanie i start z autostrady w Tennessee. Pilotowi awionetki skończyło się paliwo

  Pilot awionetki z USA był zmuszony do awaryjnego lądowania na autostradzie I-640 w pobliżu Knoxville z uwagi na brak paliwa. Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci, którzy zabezpieczyli samolot. Pojawiła się także cysterna, z której zatankowano maszynę. Wkrótce potem w asyście funkcjonariuszy na motorach awionetka odleciała w dalszą drogę.
 • Kobieta na stacji benzynowej. Co mogło pójść nie tak?

  Kobieta podjechała na stację benzynową, by zatankować samochód. Co mogło tutaj pójść nie tak? Zobaczcie sami.
 • Spektakularne tankowanie myśliwców

  Australijska flota myśliwców uzupełnia paliwo w powietrzu całkowicie automatycznie. Tankowanie maszyn Royal Australian Air Force w czasie loty umożliwia specjalnie wyposażony samolot-cysterna. Dzięki najnowszej technice uzupełnianie paliwa jest niezależne od pory dnia i warunków atmosferycznych. (STORYFUL/x-news)
 • O krok od śmierci. Tankowanie mogło zakończyć się tragicznie

  O ogromnym szczęściu mogą mówić funkcjonariusz hiszpańskiej Straży Obywatelskiej oraz pracownik stacji benzynowej, który tankował jego samochód. W pewnym momencie kierowca czerwonego bmw zauważył, że nadjeżdżające z naprzeciwka auto zaczęło skręcać na stację i próbował je ominąć. Jechał jednak na tyle szybko, że utracił panowanie nad pojazdem i z dużą prędkością wpadł na stację. Na szczęście udało mu się ominąć stojących mężczyzn, zahaczył jedynie o dystrybutor. (STORYFUL/x-news)