InteriaTV - Taniec z gwiazdami

Filmy - Taniec z gwiazdami (72)

 • Rafał Szatan o swoim debiutanckim występie w ,,Tańcu z Gwiazdami"

  Celebryta przyznał, że towarzyszył mu wielki stres.
 • Magda Bereda o swoim występię w ,,Tańcu z Gwiazdami"

  Taneczny partner celebrytki przyznał, że Magda trenowała po sześć godzin dziennie.
 • Sandra Kubicka o swoim debiucie w ,,Tańcu z Gwiazdami"

  Czy celebrytka zaliczyła wpadkę na parkiecie?
 • Jak na parkiecie czuje się Basia Kurdej-Szatan?

  Aktorka podsumowała swój pierwszy wytęp w ,,Tańcu z Gwiazdami".
 • Jacek Jeschke o współpracy z Basią Kurdej-Szatan

  Tancerz podsumował swój pierwszy występ u boku aktorki.
 • Julia Wieniawa w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Kiedy w końcu aktorka da się namówić na udział w telewizyjnym show?
 • Krzysztof Gojdź - lekarz na czerwonym dywanie

  Od lat w środowisku rodzimych celebrytów uważany jest za jednego z najlepszych chirurgów plastycznych. Sam nie grzeszy aparycją, ale swoje ciało trzyma z dala od skalpela. Dla Gojdzia najważniejsze jest dobre samopoczucie. Lekarz nie ukrywa, że jest fanem sportu, a swoje predyspozycje postanowił uwidocznić w najnowszej części programu "Taniec z Gwiazdami.
 • Tomasz Ciachorowski i Natalia Głębocka o odpadnięciu z Tańca z Gwiazdami

  ''Oczywiście jest mi przykro, że odpadliśmy z Natalką, ale ja naprawdę jestem w dobrym humorze'' - przyznał Tomasz Ciachorowski chwilę po tym, jak odpadł z telewizyjnego show.
 • Rafał Maserak i Olga Kalicka o swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami

  Polska aktorka młodego pokolenia Olga Kalicka nie ukrywa fascynacji tańcem, jak i wielkiego uznania dla profesjonalizmu swojego trenera Rafała Maseraka. ''To jest moja nowa miłość'' - mówi.
 • Agnieszka Kaczorowska: Nie myślę o wygranej

  - Ta edycja „Tańca z gwiazdami” to wyzwanie, ale ja lubię takie wyzwania – mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka zapewnia, że bardzo dobrze pracuje jej się z Łukaszem Kadziewiczem, choć jej zadanie utrudnia duża różnica wzrostu. Siatkarz jest od niej wyższy o prawie pół metra. Kaczorowska twierdzi, że nie Kryształowa Kula jest jej celem, ale przekazanie tanecznej pasji swojemu partnerowi. Agnieszka Kaczorowska bierze udział w programie „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami” już po raz trzeci. W drugiej edycji tanecznego show telewizji Polsat jej partnerem był Rafał Maślak, a w trzeciej Krzysztof Wieszczek. Tym razem w tajniki tańca Kaczorowska wprowadzać będzie siatkarza Łukasza Kadziewicza. Para już rozpoczęła intensywne treningi. – Kolejne wyzwanie, kolejna zagadka, bo każdy nowy człowiek to kolejna zagadka do odkrycia. Działamy, poznajemy się dopiero, docieramy. To jest okres przygotowawczy, bardziej na zasadzie poznania, choć owszem, trenujemy, zwłaszcza do pierwszego odcinka, bo nie wiadomo, co dalej – mówi Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.