Film - Taniec z Gwiazdami 8

Artykuły - Taniec z Gwiazdami 8 (76)

 • "Taniec z Gwiazdami": Beata Tadla z Kryształową Kulą [finał]

  "Taniec z Gwiazdami": Beata Tadla z Kryształową Kulą [finał]

  Beata Tadla pokonała Katarzynę Dziurską w finale "Tańca z Gwiazdami" i zdobyła Kryształową Kulę. Różnica między finalistkami była minimalna i wyniosła zaledwie 0,27 punktu procentowego.
 • Jan Kliment czy Tomasz Barański: Kto wygra po raz drugi?

  Jan Kliment czy Tomasz Barański: Kto wygra po raz drugi?

  Już 11 maja wielki finał ósmej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". O Kryształową Kulę powalczą Beata Tadla i Katarzyna Dziurska. Dla obu naszych gwiazd będzie to pierwsza szansa na główną nagrodę w programie. Ale ich partnerzy Jan Kliment i Tomasz Barański mają szansę już na drugą Kryształową Kulę w karierze!
 • Katarzyna Dziurska: Po finale w końcu odpocznę

  Katarzyna Dziurska: Po finale w końcu odpocznę

  Już w piątek, 11 maja, finałowe starcie w "Dancing with The Stars. Tańcu z Gwiazdami". Na parkiecie w walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną zmierzą się Katarzyna Dziurska w parze z Tomaszem Barańskim oraz Beata Tadla i Jan Kliment.
 • Beata Tadla: To była długa i wyboista droga

  Beata Tadla: To była długa i wyboista droga

  Dla dziennikarki Beaty Tadli oraz jej finałowej rywalki Katarzyny Dziurskiej ósma edycja "Tańca z Gwiazdami" za chwilę przejdzie do historii. W piątek, 11 maja, będziemy się mogli przekonać która z nich sięgnie po laury zwycięstwa - Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną.
 • Beata Tadla: Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu

  Beata Tadla: Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu

  Już w piątek, 11 maja, ostatnie spotkanie z ósmą edycją "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Wśród dwóch najlepszych par tej edycji znaleźli się Beata Tadla i Jan Kliment. Dziennikarka nie ukrywa, że udział w show był dla niej niełatwym doświadczeniem.
 • "Taniec z Gwiazdami": Czym Dziurska zaskoczy w finale?

  "Taniec z Gwiazdami": Czym Dziurska zaskoczy w finale?

  To już finał wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". 11 maja poznany parę, która sięgnie po Kryształową Kulę. Jedną z finalistek jest Katarzyna Dziurska, która na najważniejszy odcinek show przygotowuje jeden ze swoich ulubionych tańców.
 • "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska odchodzi z programu! Co się stało?

  "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska odchodzi z programu! Co się stało?

  Agnieszka Kaczorowska to aktorka znana z serialu "Klan", która w "Tańcu z gwiazdami" dała się poznać jako zawodowa tancerka. Aktorka otworzyła swoją szkołę tańca i teraz kończy swoją karierę w telewizyjnym show.
 • "Taniec z Gwiazdami": Nie tylko zwycięstwo

  "Taniec z Gwiazdami": Nie tylko zwycięstwo

  Przed nami wielki finał, w którym Beata Tadla i Katarzyna Dziurska będą walczyć o główną wygraną. Już teraz wiemy jednak, że wszyscy uczestnicy już coś wygrali: przyjaźnie!
 • Iwona Pavlović: Trzymam gwiazdy na dystans

  Iwona Pavlović: Trzymam gwiazdy na dystans

  W hitowym programie "Taniec z Gwiazdami" jest od samego początku. Iwona Pavlović zdradza, jak zapamiętała kolejne edycje, dlaczego w trakcie trwania show nie nawiązuje bliższych relacji z uczestnikami, kogo chciałaby w przyszłości zobaczyć na parkiecie oraz co ją połączyło z Anną Guzik.
 • "Taniec z Gwiazdami": Popek odpadł, Tadla i Dziurska w finale [półfinał]

  "Taniec z Gwiazdami": Popek odpadł, Tadla i Dziurska w finale [półfinał]

  Popek i Janja Lesar odpadli w półfinale "Tańca z Gwiazdami". O Kryształową Kulę powalczą Beata Tadla i Jan Kliment oraz Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański.

Zdjęcia - Taniec z Gwiazdami 8 (11)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami 8": Wszystkie pary

Filmy - Taniec z Gwiazdami 8 (19)

 • Iwona Pavlović i Ola Jordan zatańczyły sambę

  W tym programie może zdarzyć się wszystko. Udowodniły to w ostatnim odcinku "TzG" jurorki Iwona Pavlović i Ola Jordan, które dały spontaniczny pokaz samby po występie Popka i Janji Lesar. Aż trudno uwierzyć, że one tego nie trenowały. Dodajmy, że Iwona Pavlović przez wiele lat była trenerką Oli Jordan, którą w 1999 roku doprowadziła do Mistrzostwa Polski. Jak widać, wspólne treningi w latach 90. nie poszły w las.
 • Beata Tadla i Jan Kliment w romantycznym walcu w Wenecji

  W piątek, 26 kwietnia, uczestnicy "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" zabiorą widzów w romantyczną podróż do najpiękniejszych miast na świecie. Dzięki telewizyjnej magii odwiedzimy Rzym, Paryż, Nowy Jork i….Wenecję, dokąd zabiorą nas Beata Tadla i Jan Kliment. Będzie gondola, maski, stroje z epoki, a przede wszystkim walc wiedeński. Zobaczcie fragment ich występu!
 • "Taniec z Gwiazdami": Littlemooonster96 tańczy jive'a

  13 kwietnia w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" przeniesiemy się do lat 90. Uczestnicy show zatańczą do przebojów z tamtych lat, nie zabraknie charakterystycznych strojów i fryzur. Ciekawą choreografię zaprezentuje Littlemooonster96 czyli Angelika Mucha. Wraz z Rafałem Maserakiem zatańczy jive'a do hitu 2 Unlimited "No limit", które w 1993 roku rządziło w dyskotekach na całym świecie. Zobaczcie przedsmak ich dzisiejszego występu!
 • Katarzyna Dziurska na treningu

  Jak dotąd Katarzyna Dziurska i Tomasz Barański utrzymują w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” wysoką, stabilną formę, a w ocenach jurorów są w ścisłej czołówce. W pierwszym odcinku za jive'a zebrali 30 punktów, przed tygodniem ich cza-cza została oceniona na 31 punktów. Jak wypadną w piątek w trzecim odcinku show? Próbkę tego co nas czeka, dali na treningu w studiu programu. Zobaczcie jak Kasia i Tomek prezentują się w quickstepie do szlagieru Ryszarda Rynkowskiego „Jedzie pociąg z daleka”.
 • Wiktoria Gąsiewska: Intymność nie jest problemem

  Największą satysfakcją z udziału w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" jest dla Wiktorii Gąsiewskiej pokazywanie widzom swoich postępów w tańcu. Gwiazda twierdzi, że intymny charakter niektórych stylów tanecznych nie sprawia jej problemu, jako aktorka przywykła bowiem do kontaktu fizycznego.
 • Renata Kaczoruk: Jest ogromny strach

  Renata Kaczoruk twierdzi, że występ muzyczny w "Tańcu z gwiazdami", choć dał jej dużo radości, był jednocześnie bardzo stresujący. Gwiazda zapewnia też, że w naukę tańca wkłada dużo pracy, a podołać oczekiwaniom jurorów i swoim własnym nie jest łatwo.
 • Antek Smykiewicz: Ciężko się nauczyć tańca w miesiąc

  Antek Smykiewicz zakończył przygodę z programem "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Wokalista twierdzi, że świetnie się bawił na parkiecie i zrzucił kilka zbędnych kilogramów na skutek intensywnych treningów.
 • Jarosław Kret: Nie lubię tańczyć, nie umiem

  Jarosław Kret nie żałuje porażki w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że już po pierwszych treningach zrozumiał, że źle się czuje na parkiecie i nie ma talentu do tańca.
 • Iwona Pavlović: Powrót Czarnej Mamby

  Przed premierą nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" jurorka show Iwona Pavlović wytłumaczyła, dlaczego wróciła do dawnej fryzury; opowiedziała również, jak zareagowała na wiadomość o odejściu z programu Beaty Tyszkiewicz.
 • Ola Jordan: Tancerka jurorką

  Ola Jordan opowiada o tym, jak trafiła do polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zdradza także, jakim typem jurorki zamierza być.