Taniec z Gwiazdami 7

Artykuły - Taniec z Gwiazdami 7 (57)

 • "Taniec z Gwiazdami" wróci wiosną 2018

  "Taniec z Gwiazdami" wróci wiosną 2018

  "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" powróci na antenę Polsatu na wiosnę 2018 - dowiedziała się Interia.
 • Wiktoria Omyła: Kim jest jej partner?

  Wiktoria Omyła: Kim jest jej partner?

  Wiktoria Omyła potwierdza, że jest w związku z Mateuszem Jarzębiakiem. Twierdzi, że nie zawsze jest kolorowo i zdarzają im się kłótnie, zawsze mogą jednak liczyć na wsparcie partnera. Znana z programu "Taniec z Gwiazdami" celebrytka zamierza kibicować ukochanemu podczas finału Mister Polski 2017.
 • "Taniec z Gwiazdami" nie wróci w 2017 roku

  "Taniec z Gwiazdami" nie wróci w 2017 roku

  Czy wiosenna edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" była ostatnią odsłoną show Polsatu? Stacja nie podjęła jeszcze decyzji w sprawie produkcji kolejnej części tanecznego programu - dowiedziała się nieoficjalnie Interia.
 • Natalia Szroeder: Ludzie nam uwierzyli

  Natalia Szroeder: Ludzie nam uwierzyli

  22-letnia piosenkarka nie przypuszczała, że zwycięży w „Tańcu z gwiazdami”. Kryształowa Kula wydawała się nieosiągalna, a jednak ją zdobyła. – Udało się dlatego, że prowadził mnie Jan Kliment – mówi Natalia Szroeder.
 • Finał "Tańca z Gwiazdami": 3 mln widzów

  Finał "Tańca z Gwiazdami": 3 mln widzów

  Niespełna 3 mln widzów obejrzało finał dwudziestej, a siódmej odkąd program pokazywany jest na antenie Polsatu, edycji "Tańca z Gwiazdami".
 • "Taniec z Gwiazdami": Natalia Szroeder z Kryształową Kulą [finał]

  "Taniec z Gwiazdami": Natalia Szroeder z Kryształową Kulą [finał]

  Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami". Laureatami 20. edycji show zostali Natalia Szroeder i Jan Kliment, którzy pokonali w finale Iwonę Cichosz i Stefana Terrazzina. Szroeder i Kliment, dla którego jest to pierwszy triumf w "TzG", odrobili stratę aż 12 punktów procentowych.
 • Terrazzino wygrywał "TzG" już 4 razy, Kliment - nigdy

  Terrazzino wygrywał "TzG" już 4 razy, Kliment - nigdy

  To już ostatnie godziny przed wielkim finałem 20 edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsce. Na placu boju pozostali Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino, oraz Natalia Szroeder i Jan Kliment.
 • ​Artyści musicalu "Cats" w finale "Tańca z Gwiazdami"

  ​Artyści musicalu "Cats" w finale "Tańca z Gwiazdami"

  Ten musical to fenomen na światową skalę. Na Broadwayu jest wystawiany nieprzerwanie od 18 lat, w londyńskim West Endzie od 21. Na całym świecie "Cats" obejrzało ponad 50 milionów widzów! W piątek, 12 maja, artyści z Broadwayu w finale "Tańca z Gwiazdami" zaprezentują jego fragment wraz ze światowym hitem - piosenką "Memory".
 • Finał "Tańca z Gwiazdami": Każda para zatańczy trzy razy

  Finał "Tańca z Gwiazdami": Każda para zatańczy trzy razy

  W piątkowym finale 20. edycji w Polsce "Tańca z Gwiazdami" spotkają się Iwona Cichosz i Natalia Szroeder. Jedna z nich będzie mogła cieszyć się z Kryształowej Kuli i 100 tysięcy złotych.
 • "Taniec z Gwiazdami": Zaskakujący spadek oglądalności

  "Taniec z Gwiazdami": Zaskakujący spadek oglądalności

  Jeszcze niedawno jeden z odcinków "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" przyciągnął przed ekrany telewizorów ponad 3 mln widzów. Tymczasem półfinałowa odsłona show zamiast jeszcze wyśrubować ten wynik, pod względem oglądalności mocno rozczarowała.

Zdjęcia - Taniec z Gwiazdami 7 (146)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami" [finał]
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami" [finał]
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami" [finał]
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami" [finał]
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami" [finał]
 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami" [finał]

Filmy - Taniec z Gwiazdami 7 (15)

 • "Taniec z Gwiazdami": Natalia Szroder w rytm hitów ABBY

  Natalia Szroeder już od 2 miesięcy doskonale radzi sobie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Duża w tym zasługa jej partnera - Jana Klimenta. Młoda wokalistka jest o krok od Kryształowej Kuli, po którą może sięgnąć już w piątkowym finale. Zobaczcie fragment jednego z tańców Natalii i Jana - para zatańczy do przebojów grupy ABBA.
 • "Taniec z Gwiazdami": Finałowa samba Iwony Cichosz

  Iwona Cichosz - miss świata osób niesłyszących 2016 - staje przed szansą na zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami". W piątek, 12 maja, spróbuje ponownie zaczarować widzów i udowodnić, że dźwięk jest w jej wnętrzu. Zobaczcie, jak radzi sobie na treningu tuż przed finałem show. Iwona i Stefano Terrazzino zatańczą m.in. sambę do utworu "Soul bossanova".
 • Kaczorowska i Malinowski w łóżku

  W piątek w „Tańcu z Gwiazdami” pary po raz pierwszy w tej edycji zatańczą po dwa tańce indywidualne. Młody aktor Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska w foxtrocie, a konkretnie na jego początku i końcu wylądują w wielkim łóżku z czerwoną, satynową pościelą.
 • Taniec z gwiazdami w rytmie disco polo

  W najbliższym odcinku "Tańca z gwaiazdami" pozostali tancerze będę poruszać się do muzyki disco polo. Dominika Gwit i Żora Korolyov nie kryją podekscytowania!