Taniec z Gwiazdami 10

Artykuły - Taniec z Gwiazdami 10 (48)

 • Sandra Kubicka: Próbowano mnie psychicznie zniszczyć

  Sandra Kubicka: Próbowano mnie psychicznie zniszczyć

  Sandra Kubicka cieszy się, że wzięła udział w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo licznych przeszkód, jakie spotykała na swojej drodze, ten czas okazał się dla niej wyjątkowo cenny. Dzięki programowi mogła się pokazać z nieznanej dotąd strony. Kubicka uważa, że wiele osób dowiedziało się o niej dopiero podczas tanecznego show. Twierdzi, że stresujące sytuacje, z którymi musiała się zmierzyć, wzmocniły ją.
 • Barbara Kurdej-Szatan: Jestem z siebie dumna

  Barbara Kurdej-Szatan: Jestem z siebie dumna

  Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się wrażeniami po finale "Tańca z Gwiazdami". "Potrafię przegrywać" - przekonuje aktorka.
 • "Taniec z Gwiazdami": Kto najlepszy w wielkim finale?

  "Taniec z Gwiazdami": Kto najlepszy w wielkim finale?

  W wielkim finale dziesiątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zmierzyli się Damian Kordas i Janja Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Kto okazał się najlepszy?
 • "Taniec z Gwiazdami 10": Przed finałem! Barbara Kurdej-Szatan czy Damian Kordas?

  "Taniec z Gwiazdami 10": Przed finałem! Barbara Kurdej-Szatan czy Damian Kordas?

  Już w piątek, 22 listopada, w Polsacie wielki finał jubileuszowej edycji "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami". W ostatnim odcinku do show wrócą wszyscy uczestnicy tej edycji. Jak zaprezentują się finałowe pary: Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Leasar?
 • "Taniec z Gwiazdami": Kurdej-Szatan i Kordas o wejściu do finału

  "Taniec z Gwiazdami": Kurdej-Szatan i Kordas o wejściu do finału

  - Kiedy tak staliśmy tam w dwie pary, miałam wrażenie, że odpadniemy - powiedziała nam po wejściu do finału 10. edycji "Tańca z Gwiazdami" Barbara Kurdej-Szatan. - Zabrakło mi głosu. Łzy napłynęły mi do oczu - dodał Damian Kordas. Półfinałowy odcinek programu widzowie Polsatu obejrzeli w piątek, 15 listopada.
 • "Taniec z Gwiazdami": Zachwycili jurorów, ale odpadli [półfinał]

  "Taniec z Gwiazdami": Zachwycili jurorów, ale odpadli [półfinał]

  Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke odpadli w półfinale "Tańca z Gwiazdami'" mimo najlepszego tańca w całej edycji programu i zachwytów jurorów. O Kryształową Kulę powalczą za tydzień Damian Kordas z Janją Lesar oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke.
 • Michał Bajor w "Tańcu z Gwiazdami"

  Michał Bajor w "Tańcu z Gwiazdami"

  ​Zawsze stronił od życia na świeczniku i show-biznesu, niechętnie udzielał wywiadów, a z fanami spotykał się jedynie podczas swoich koncertów. Tym razem Michał Bajor zrobi jednak wyjątek. Już w najbliższy piątek pojawi się on na parkiecie "Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami".
 • Sandra Kubicka: W Miami zawsze jestem pierwsza, która wskakuje na stół

  Sandra Kubicka: W Miami zawsze jestem pierwsza, która wskakuje na stół

  Sandra Kubicka przyznaje, że jest stałą bywalczynią klubów w Miami. Lubi dobrą zabawę i miłe towarzystwo. Nie ukrywa też, że zdarza jej się tańczyć na stole, ale tam nikogo to nie bulwersuje. Jej zdaniem imprezy w polskich lokalach nie są już tak udane. Problemem jest mentalność ludzi, liczne ograniczenia i obawa o to, co powiedzą inni.
 • "Taniec z Gwiazdami": Dwie pary pożegnały się z programem [odcinek 8]

  "Taniec z Gwiazdami": Dwie pary pożegnały się z programem [odcinek 8]

  Aż dwie pary odpadły z show Polsatu w 8. odcinku "Taniec z Gwiazdami". Szansę na zdobycie Kryształowej Kuli definitywnie stracili: Monika Miller z Janem Klimentem i Magda Bereda z Kamilem Kuroczko. W programie pozostały już tylko trzy pary.
 • Adam Adamonis wycofuje się z "Tańca z Gwiazdami"

  Adam Adamonis wycofuje się z "Tańca z Gwiazdami"

  Przygoda tancerza Adama Adamonisa z programem "Taniec z Gwiazdami" niespodziewanie dobiegła końca. Kolejny raz odnowiła się jego kontuzja nogi i partner Sandry Kubickiej wczoraj wieczorem był zmuszony podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w show.

Filmy - Taniec z Gwiazdami 10 (24)

 • Sandra Kubicka: Zostaję

  Sandra Kubicka wyznaje, że cztery miesiące, jakie spędziła w Polsce podczas występów w "Tańcu z Gwiazdami" były pięknym okresem w jej życiu. Do tego stopnia, że modelka nie zamierza na razie wracać do USA. Już niebawem gwiazda ma poprowadzić na antenie telewizji Polsat galę Mister Supranational 2019.
 • Anna Karwan zatańczy w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Anna Karwan, która wystąpiła w finale dziesiątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", okazała się pierwszą z uczestniczek... przyszłorocznej wiosennej edycji show. "To było moje marzenie" - zapewnia wokalistka.
 • "Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan potrafi przegrywać

  Barbara Kurdej-Szatan opowiada o wrażeniach, jakie towarzyszyły jej podczas trwania całej edycji "Tańca z Gwiazdami". Przekonuje, że była to jedna z najpiękniejszych przygód w jej życiu i zaznacza, że wcale nie jest jej przykro, że musiała uznać wyższość Damiana Kordasa w finale. "Potrafię przegrywać" - przekonuje.
 • "Taniec z Gwiazdami": Co zrobi z pieniędzmi?

  Damian Kordas wyznaje, na co przeznaczy wygraną z "Tańca z Gwiazdami". Czy wreszcie otworzy wymarzoną własną restaurację?