'Taniec z gwiazdami'

Artykuły - 'Taniec z gwiazdami' (335)

Filmy - 'Taniec z gwiazdami' (44)

 • Czadomen na parkiecie

  W nowej edycji programu Polsatu gwiazdor disco polo zaprezentuje swe taneczne umiejętności. Czy Paweł Dudek, znany lepiej jako Czadoman, będzie tańczył jak szalony?
 • Iwona Szymańska-Pavlović: Po „Tańcu z gwiazdami” kariera Agaty Kuleszy poszybowała w górę

  Jurorka twierdzi, że „Taniec z gwiazdami” nigdy jej się nie znudzi, każda edycja przynosi bowiem coś nowego. Uczestnicy wciąż potrafią ją zaskoczyć swoimi pomysłami i umiejętnościami tanecznymi. Do tej pory największe wrażenie wywarła na niej Agata Kulesza, która poprzez taniec doskonale wyrażała swoją osobowość. Jej zdaniem udział w tanecznym show pomógł Kuleszy w karierze aktorskiej. Iwona Szymańska-Pavlović pełni funkcję jurorki w programie „Taniec z gwiazdami” od pierwszej edycji, którą wiosną 2005 roku wyemitowała stacja TVN. Jest jedyną członkinią składu sędziowskiego, która obecna była we wszystkich edycjach tanecznego show. Mimo to, jak twierdzi, nie czuje się znudzona, każdy sezon przynosi bowiem coś nowego. – Na wesoło, na śmiesznie, na dramatycznie i ja na to zawsze czekam. Oczywiście najbardziej lubię, żeby było dużo emocji, czyli, żeby było dużo skrajności, że nie tak wszyscy średnio ładnie – mówi Iwona Szymańska-Pavlović.
 • Edyta Herbuś: marzę o roli, która inspirowałaby młode dziewczyny, jak niegdyś film „Dirty Dancing”

  Zdaniem Edyty Herbuś coraz więcej osób docenia jej talent aktorski. Nie ukrywa jednak, że długo miała wrażenie, że jako aktorka ma bardziej pod górę niż inni. Przełomem był dla niej ubiegły rok i role w duodramie „Diwa” oraz filmie „Miłość w Mieście Ogrodów”. Obecnie Edyta Herbuś marzy o roli, która inspirowałaby młode dziewczyny tak, jak ją kiedyś zainspirowała postać Baby z filmu „Dirty Dancing”. Edyta Herbuś z zawodu jest tancerką – posiada najwyższą, międzynarodową klasę S w tańcach latynoamerykańskich. Jest trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych oraz wicemistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. Jako tancerka i instruktorka występowała także w programie „Taniec z gwiazdami” na antenie telewizji TVN. Od kilku lat próbuje swoich sił także jako aktorka. Nie ukrywa, że ze względu na brak wykształcenia w tym kierunku musi pracować ciężej niż aktorzy zawodowi, aby udowodnić swój talent.
 • Stefano Terrazzino do teraz spotyka się z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz

  Stefano Terrazzino wciąż utrzymuje zażyłe relacje z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, z którymi wywalczył pierwsze miejsca w poprzednich edycjach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Tancerz jeździ z nimi m.in. na pokazy tańca. Zdradza również, że stara się po równo dzielić między nie czas i nie porównuje ich do siebie, bo są zupełnie inne.