Taniec z gwiazdami

Artykuły - Taniec z gwiazdami (852)

Zdjęcia - Taniec z gwiazdami (125)

 • film.interia.pl
  "Taniec z Gwiazdami": Oni zatańczą w 7. edycji show

Filmy - Taniec z gwiazdami (66)

 • Tomasz Ciachorowski i Natalia Głębocka o odpadnięciu z Tańca z Gwiazdami

  ''Oczywiście jest mi przykro, że odpadliśmy z Natalką, ale ja naprawdę jestem w dobrym humorze'' - przyznał Tomasz Ciachorowski chwilę po tym, jak odpadł z telewizyjnego show.
 • Rafał Maserak i Olga Kalicka o swoim udziale w Tańcu z Gwiazdami

  Polska aktorka młodego pokolenia Olga Kalicka nie ukrywa fascynacji tańcem, jak i wielkiego uznania dla profesjonalizmu swojego trenera Rafała Maseraka. ''To jest moja nowa miłość'' - mówi.
 • Agnieszka Kaczorowska: Nie myślę o wygranej

  - Ta edycja „Tańca z gwiazdami” to wyzwanie, ale ja lubię takie wyzwania – mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka zapewnia, że bardzo dobrze pracuje jej się z Łukaszem Kadziewiczem, choć jej zadanie utrudnia duża różnica wzrostu. Siatkarz jest od niej wyższy o prawie pół metra. Kaczorowska twierdzi, że nie Kryształowa Kula jest jej celem, ale przekazanie tanecznej pasji swojemu partnerowi. Agnieszka Kaczorowska bierze udział w programie „Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami” już po raz trzeci. W drugiej edycji tanecznego show telewizji Polsat jej partnerem był Rafał Maślak, a w trzeciej Krzysztof Wieszczek. Tym razem w tajniki tańca Kaczorowska wprowadzać będzie siatkarza Łukasza Kadziewicza. Para już rozpoczęła intensywne treningi. – Kolejne wyzwanie, kolejna zagadka, bo każdy nowy człowiek to kolejna zagadka do odkrycia. Działamy, poznajemy się dopiero, docieramy. To jest okres przygotowawczy, bardziej na zasadzie poznania, choć owszem, trenujemy, zwłaszcza do pierwszego odcinka, bo nie wiadomo, co dalej – mówi Agnieszka Kaczorowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
 • Tatiana Okupnik trenuje przed debiutem w „Tańcu z Gwiazdami”

  Co prawda do startu show pozostało jeszcze ponad tydzień, ale niektóre pary mogą już pokazać, że i sporo się nauczyły. Należą do nich Tatania Okupnik i jej parter Tomek Barański. Zobaczcie jak radzą sobie jeszcze bez muzyki w trakcie jednego z treningów. Tatiana i Tomek trenują niemal codziennie po 4-5 godzin, a efekt będziecie mogli w pełni docenić oglądając premierowy odcinek show 6 marca o godzinie 20.00 w telewizji POLSAT.