taniec na rurze

Artykuły - Taniec na rurze (12)

 • Taniec na rurze w ciąży

  Taniec na rurze w ciąży

  ​Często mówi się, że swoją pasję należy rozwijać mimo przeciwności losu. Jednak nie każde dążenie do szczęścia budzi pozytywne reakcje otoczenia. Instruktorka tańca na rurze, Felicity Logan, udowodniła, że nie musi rezygnować ze sportu mimo zaawansowanej ciąży. Dość powiedzieć, że nie zaniedbała intensywnych treningów prawie do samego porodu.
 • Taniec na rurze sportem olimpijskim?

  Taniec na rurze sportem olimpijskim? Międzynarodowa federacja pole dancingu wystosowała oficjalne pismo, by MKOl rozważył włączenie tego sportu do programu igrzysk.
 • Kto najlepiej zatańczył na rurze?

  Kto najlepiej zatańczył na rurze?

  Między 5 i 6 lipca odbyła się II edycja Pole Dance Cup, międzynarodowego konkursu tańca na rurze. W stołecznym Teatrze Palladium rywalizowało ze sobą prawie 70 tancerzy z ponad 20 krajów. Wygrała Hiszpanka - Vane Lunatica.
 • Dziewczyna, która zakręci całym światem

  Dziewczyna, która zakręci całym światem

  Nie tylko w Polsce czerpie się z amerykańskich wzorców. Ukraińcy też lubią wszelkiego rodzaju programy, w których wybiera się najbardziej utalentowane osoby swego kraju. Ta dziewczyna ma niewątpliwy talent.
 • Teraz dziewczyny mogą to robić w każdej chwili

  Teraz dziewczyny mogą to robić w każdej chwili

  Rosnąca popularność tańca na rurze sprawiła, że w stolicy pojawiło się pierwsze studio pole dance do samodzielnych treningów, oparte na idei amerykańskich pole flight clubów. Idea miejsca zakłada, że każdy może przyjść potrenować, kiedy chce i z kim chce.
 • Eva Longoria tańczy na rurze

  Eva Longoria tańczy na rurze

  Eva Longoria stanęła przed nie lada wyzwaniem. Do najnowszego sezonu serialu "Gotowe na wszystko" aktorka musi nauczyć się... tańczyć na rurze.
 • Balet i... taniec na rurze

  Balet i... taniec na rurze

  Felipe Oliveira Baptista to portugalski projektant, który zdobywa coraz większe uznanie. Jego nowa kolekcja - "Polimorfizm" - inspirowana jest różnymi stylami tańca.
 • Taniec na rurze dyscypliną olimpijską?

  Taniec na rurze dyscypliną olimpijską?

  Specjalistki i specjaliści tańca na rurze mają już swoje mistrzostwa świata, a teraz marzą o udziale w igrzyskach olimpijskich i to nawet w 2016 roku w Rio de Janeiro.

Filmy - Taniec na rurze (21)