tancerz

Artykuły - Tancerz (75)

 • Tancerze: Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji

  Tancerze: Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji

  Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji - mówią polscy tancerze. O swoje prawa walczą od lat. I są gotowi iść do Trybunału Konstytucyjnego. Dziś (początek rozmów 11.30) w tej sprawie będą rozmawiać w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.
 • Szwajcaria: Praca w lokalach rozrywkowych

  Szwajcaria: Praca w lokalach rozrywkowych

  Umiesz tańczyć, a może dobrze śpiewasz? Wykorzystaj swój talent do pracy w szwajcarskich lokalach rozrywkowych i nocnych klubach. Można zarobić 2-2,3 tys. franków miesięcznie (ok. 6823-7846 zł). Zajęcie to nie ma nic wspólnego z pracą w agencjach towarzyskich.
 • Żmuda Trzebiatowska została singielką?

  Żmuda Trzebiatowska została singielką?

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", została singielką! Piękna aktorka rozstała się z ukochanym, z którym planowała ślub i gromadkę dzieci!
 • Zawód, który wodzi na pokuszenie

  Zawód, który wodzi na pokuszenie

  Za dużo kontaktów fizycznych w pracy lub brak czasu - to najczęstsze powody rozwodów na świecie. Badania przeprowadzone przez amerykański Uniwersytet Radford wykazały, że najczęściej rozchodzą się tancerze i choreografowie.
 • To on wygrał "You Can Dance"!

  To on wygrał "You Can Dance"!

  Laureatem siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" został 22-letni Brian Poniatowski. Młody tancerz pokonał w finale 16-letnią Anię Matlewską i wygrał 100 tysięcy złotych oraz stypendium w International Dance Academy w Hollywood.
 • Młody tancerz ojcem dzieci gwiazdy?

  Młody tancerz ojcem dzieci gwiazdy?

  42-letnia Jennifer Lopez chce mieć dziecko z obecnym partnerem, 24-letnim Casperem Smartem - donoszą plotkarskie media.
 • "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  To ostatni raz, kiedy jury decyduje, którzy uczestnicy zatańczą solówki. Od przyszłego tygodnia pełną władzę nad losem wszystkich tancerzy przejmują telewidzowie "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To nie koniec zmian - kolejny tancerz po odniesionej podczas próby kontuzji musiał pożegnać się z programem.
 • Młody tancerz mężem Madonny?

  Młody tancerz mężem Madonny?

  24-letni tancerz Brahim Zaibat ponoć oświadczył się 53-letniej gwieździe pop Madonnie.
 • Michel Těló - biografia

  Michel Těló to brazylijski piosenkarz, kompozytor oraz tancerz. Oprócz śpiewania gra na akordeonie, gitarze i harmonijce. Muzyczną karierę zaczynał bardzo wcześnie; już w wieku 12 lat został członkiem formacji Group Guri, w której udzielał się jako główny wokalista. Na solową karierę zdecydował się jednak dopiero w 2009 roku. Pierwszym utworem, który przyniósł mu międzynarodowy sukces był singel "Ai Se Eu Te Pego". Piosenka w rodzimej Brazylii szybko stała się numerem 1, a wkrótce popularnoś
 • Michał Piróg- Biografia

  Polski tancerz i choreograf, prezenter, reporter, a także osobowość telewizyjna. Urodzony 28 maja 1979 roku w Kielcach.

Filmy - Tancerz (1)