tancerz

Artykuły - Tancerz (75)

 • Tancerze: Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji

  Tancerze: Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji

  Odebrano nam wcześniejsze emerytury wbrew Konstytucji - mówią polscy tancerze. O swoje prawa walczą od lat. I są gotowi iść do Trybunału Konstytucyjnego. Dziś (początek rozmów 11.30) w tej sprawie będą rozmawiać w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.
 • Szwajcaria: Praca w lokalach rozrywkowych

  Szwajcaria: Praca w lokalach rozrywkowych

  Umiesz tańczyć, a może dobrze śpiewasz? Wykorzystaj swój talent do pracy w szwajcarskich lokalach rozrywkowych i nocnych klubach. Można zarobić 2-2,3 tys. franków miesięcznie (ok. 6823-7846 zł). Zajęcie to nie ma nic wspólnego z pracą w agencjach towarzyskich.
 • Żmuda Trzebiatowska została singielką?

  Żmuda Trzebiatowska została singielką?

  Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", została singielką! Piękna aktorka rozstała się z ukochanym, z którym planowała ślub i gromadkę dzieci!
 • Zawód, który wodzi na pokuszenie

  Zawód, który wodzi na pokuszenie

  Za dużo kontaktów fizycznych w pracy lub brak czasu - to najczęstsze powody rozwodów na świecie. Badania przeprowadzone przez amerykański Uniwersytet Radford wykazały, że najczęściej rozchodzą się tancerze i choreografowie.
 • To on wygrał "You Can Dance"!

  To on wygrał "You Can Dance"!

  Laureatem siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" został 22-letni Brian Poniatowski. Młody tancerz pokonał w finale 16-letnią Anię Matlewską i wygrał 100 tysięcy złotych oraz stypendium w International Dance Academy w Hollywood.
 • Młody tancerz ojcem dzieci gwiazdy?

  Młody tancerz ojcem dzieci gwiazdy?

  42-letnia Jennifer Lopez chce mieć dziecko z obecnym partnerem, 24-letnim Casperem Smartem - donoszą plotkarskie media.
 • "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  "YCD": Jury kończy swoje rządy!

  To ostatni raz, kiedy jury decyduje, którzy uczestnicy zatańczą solówki. Od przyszłego tygodnia pełną władzę nad losem wszystkich tancerzy przejmują telewidzowie "You Can Dance - Po prostu tańcz!". To nie koniec zmian - kolejny tancerz po odniesionej podczas próby kontuzji musiał pożegnać się z programem.
 • Młody tancerz mężem Madonny?

  Młody tancerz mężem Madonny?

  24-letni tancerz Brahim Zaibat ponoć oświadczył się 53-letniej gwieździe pop Madonnie.
 • Michel Těló - biografia

  Michel Těló to brazylijski piosenkarz, kompozytor oraz tancerz. Oprócz śpiewania gra na akordeonie, gitarze i harmonijce. Muzyczną karierę zaczynał bardzo wcześnie; już w wieku 12 lat został członkiem formacji Group Guri, w której udzielał się jako główny wokalista. Na solową karierę zdecydował się jednak dopiero w 2009 roku. Pierwszym utworem, który przyniósł mu międzynarodowy sukces był singel "Ai Se Eu Te Pego". Piosenka w rodzimej Brazylii szybko stała się numerem 1, a wkrótce popularnoś
 • Michał Piróg- Biografia

  Polski tancerz i choreograf, prezenter, reporter, a także osobowość telewizyjna. Urodzony 28 maja 1979 roku w Kielcach.

Filmy - Tancerz (7)

 • Podekscytowany husky chce tańczyć ze swoją panią

  Ten pies to urodzony tancerz! Najlepiej, jeśli może pokazać swoje taneczne zdolności razem ze swoją panią. Zobaczcie, jaki przygotowali układ. (STORYFUL/x-news)
 • Zbędne kilogramy zupełnie nie przeszkadzają mu w realizacji swojej pasji

  Erik Cavanaugh z Pittsburgha opublikował w sieci kolejny materiał wideo, na którym zaprezentował swoje umiejętności taneczne. Jak widać, otyłość kompletnie nie przeszkadza mu w realizowaniu swojej pasji. Tym razem mężczyzna zatańczył do piosenki "Angels" autorstwa Khalida. - Gdy usłyszałem ten kawałek, natychmiast go pokochałem. Już wtedy wiedziałem, że muszę do niego zatańczyć - powiedział Cavanaugh. (STORYFUL/x-news)
 • Wymarzony partner do tańca. Kto to?

  Okazuje się, że pies to nie tylko najlepszy przyjaciel człowieka, ale również wymarzony partner do tańca! Ten golden retriever idealnie sprawdził się w tej roli i dzielnie towarzyszył swojemu właścicielowi podczas potańcówki w São Paulo. (STORYFUL/x-news)
 • Tancerz plus-size zaskakuje! Tańczy w szpilkach

  Erik Cavanagh z Pittsburgha w Pennsylwani włożył szpilki i zaprezentował układ choreograficzny, którego nie powstydziłyby się gwiazd muzyki pop. Nagrania tanecznych popisów Cavanagh'a cieszą się dużą popularnością. Jego filmy mają ponad 90 milionów wyświetleń. Udzielał wywiadów takim magazynom jak "People Magazine", "Today Show", "Dance Magazine" czy "Forbes". Został także sklasyfikowany na pierwszym miejscu listy wschodzących gwiazd tańca mających profile na Instagramie. (STORYFUL/x-news)