tancerki

Artykuły - Tancerki (23)

Filmy - Tancerki (5)

 • Tancerki jak prostytutki. Tutaj bardzo dużo ryzykują

  Na tej scenie trwa właśnie walka ze stereotypami. Wybierając zawód tancerki, Suhaee Abro podjęła duże ryzyko. W Pakistanie publiczne prezentowanie swoich umiejętności tanecznych jest bardzo źle postrzegane i często kojarzy się z prostytucją. Tutejsze kobiety lekkich obyczajów nie raz bowiem prowadzą swoją nielegalną działalność pod przykrywką występów artystycznych. Bez przerwy musimy tłumaczyć ludziom, że taniec jest sztuką, że nie powinien kojarzyć się tylko z tym, co dzieje się w dzielnicy Czerwonych Latarni, i że nie chodzi o tylko o dostarczanie mężczyznom rozrywki. Ciągle musimy wyjaśniać, że nie chodzi ani o seksualność, ani o eksponowanie cielesności - mówi tancerka.
 • Seksowne tancerki pobiły nietypowy rekord

  Tancerki ze słynnej rewii Moulin Rouge ustanowiły rekord świata w dziedzinie liczby wymachów nogą wykonanych w ciągu 30 sekund. Wyczynu tego dokonał 40-osobowy zespół złożony z seksownych gwiazd sceny, które odtańczyły zmysłowego kankana. A wszystko to w ramach Światowego Dnia Bicia Rekordów, który świętowaliśmy 12 listopada.
 • Nagość jest sztuką. One to wiedzą...

  Paryski kabaret Crazy Horse to jeden z najsłynniejszych teatrów rewiowych na świecie. Jego ozdobą są zmysłowe tancerki, dla których odsłanianie ciała na scenie nie stanowi problemu. Niedawno wyruszyły one w światową trasę, w ramach której zawitały m.in. do Hongkongu. Za każdym razem tancerki zadają sobie pytanie, czy ich przesycone erotyką występy nie wzbudzą negatywnych emocji... - Kultura nagości to coś bardzo francuskiego i Francuzi doskonale to rozumieją. Ale reszta świata niekoniecznie musi ją postrzegać w taki sposób - mówią. Zaraz dodają jednak, że nagość w ich wykonaniu jest sztuką... Patrząc na ich popisy, nie sposób się z tym nie zgodzić!
 • Koreański seksapil atakuje!

  Tancerki z grupy Waveya prezentują autorski układ choreograficzny do nowego hitu PSY - "Gentleman".