Tamagotchi

Artykuły - Tamagotchi (6)

 • Tamagotchi powraca – tym razem jako smartwatch

  Tamagotchi powraca – tym razem jako smartwatch

  Słynny japoński producent zabawek – Bandai, po raz kolejny próbuje przywrócić jedną z najbardziej lubianych zabawek na świecie. Tamagotchi powraca w formie smartwatcha.
 • Tamagotchi: Kultowe "jajko" z 1996 roku powraca!

  Tamagotchi: Kultowe "jajko" z 1996 roku powraca!

  ​Jeden z symboli lat 90. chce spróbować swojego szczęścia i sprawdzić, czy rynek bardzo za nim tęsknił.
 • Kultowe Tamagotchi powraca

  Kultowe Tamagotchi powraca

  ​Retromania to jeden z najpopularniejszych trendów 2014 roku i to właśnie tej wiosny słynny japoński producent zabawek - Bandai powraca z jedną z najbardziej lubianych zabawek na świecie - Tamagotchi!
 • Obfite żniwa kolekcjonerów zabawek

  Obfite żniwa kolekcjonerów zabawek

  Chang Yang-Fa nie traktuje zabawek jak rozrywki. Jego poszukiwania pierwszej serii Tamagotchi, małych elektronicznych "zwierzątek", które po raz pierwszy pokazały się w Japonii w 1996 roku, to poważna sprawa.
 • "Tamagotchi" trzecie w Cannes

  "Tamagotchi" trzecie w Cannes

  Scenariusz "Tamagotchi" Marcina Wrony i Grażyny Treli zdobył trzecie miejsce w Międzynarodowej Edycji Konkursu Scenariuszowego Hartley-Merrill 2007. Wcześniej wygrał Polską Edycję, zorganizowaną przez Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.
 • Rozstrzygnięto Hartley-Merrill

  Rozstrzygnięto Hartley-Merrill

  "Tamagotchi" autorstwa Marcina Wrony i Grażyny Treli zwyciężyło w tegorocznej edycji konkursu scenariuszowego Hartley-Merrill, zorganizowanego przez Mistrzowską Szkołę Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy w Warszawie. Wyniki konkursu ogłoszono w czwartek, 8 marca.