Talking Heads

Artykuły - Talking Heads (7)

 • "Studio Yayo": Żarty z Kuby Sienkiewicza

  "Studio Yayo": Żarty z Kuby Sienkiewicza

  Emitowany w TVP Warszawa satyryczny program "Studio Yayo" podbija sieć. W niedzielę (26 czerwca) w sieci pojawił się kolejny odcinek. Tym razem uwagę większości internautów przyciągnął żart dotyczący Kuby Sienkiewicza.
 • Sean Penn śpiewa Talking Heads

  Sean Penn śpiewa Talking Heads

  Kiedy wchodzili na scenę, zaczynał się dziki szał. Piski. Negliże. Emocjonalne orgie! Na podium padały chusteczki, biustonosze i... nagie ciała. Tak publiczność rozpalały gwiazdy rocka - Stonesi, Talking Heads, Aerosmith, czy The Cure. Już 16 marca ich energia i muzyka rozgrzeje znowu - w filmie "Wszystkie odloty Cheyenne'a" .
 • Zmarł słynny odkrywca talentów

  Zmarł słynny odkrywca talentów

  We wtorek, 13 stycznia, zmarł Gary Kurfirst, słynny odkrywca muzycznych talentów. Zmarły opiekował się m.in. takimi legendami muzyki, jak Jimi Hendrix, Janis Joplin, The Doors czy Jane's Addiction.
 • Talking Heads: Obfita kompilacja

  Talking Heads: Obfita kompilacja

  Miłośnicy muzyki, którzy nie mieli dotąd okazji zapoznania się z twórczością amerykańskiej grupy Talking Heads, będą mieli szansę uczynić to niejako hurtem. W połowie listopada w USA ukazuje się trzypłytowe wydawnictwo "Once In A Lifetime", zawierające wszystkie najbardziej znaczące dokonania nowojorskiej formacji, kierowanej przez Davida Byrne'a.
 • Talking Heads znów razem

  Talking Heads znów razem

  David Byrne, Jerry Harrison, Tina Weymouth i Chris Frantz, czyli muzycy tworzący znaną i cenioną niegdyś amerykańską formację Talking Heads, znów zagrają razem. Po ponad 10 latach od zawieszenia działalności, 18 marca pojawią się na ceremonii wprowadzenia zespołu do Rock And Rollowego Salonu Sławy, która odbędzie się w Nowym Jorku.
 • Kolejne nominacje do Rockandrollowego Salonu Sławy

  Kolejne nominacje do Rockandrollowego Salonu Sławy

  Tom Petty And The Heartbreakers, Ramones i Talking Heads dołączyli do wykonawców nominowanych do Rockandrollowego Salonu Sławy (Rock And Roll Hall Of Fame). Wprowadzenie nastąpi 18 marca podczas uroczystości w Nowym Jorku. Nominacje ogłoszono w czwartek, 13 grudnia, na podstawie głosowania tysiąca ekspertów muzycznych.
 • Nominacje do Rock And Rollowego Salonu Sławy

  Nominacje do Rock And Rollowego Salonu Sławy

  The Ramones, Sex Pistols, Talking Heads oraz Tom Petty And The Heartbreakers znaleźli się wśród 16 wykonawców nominowanych do wprowadzenia do Rock And Rollowego Salonu Sławy (Rock And Roll Hall Of Fame). O tym, kto z nich ostatecznie znajdzie się w nim, zadecydują głosy komitetu złożonego ze znawców muzyki. Rezultaty poznamy pod koniec roku.

Filmy - Talking Heads (1)