Talent show

Artykuły - Talent show (29)

Filmy - Talent show (115)

 • Sonia Maselik w ,,Tok Szoł" wspomina występy w talent show

  W przeszłości Sonia próbowała swoich sił m.in. w programach: ,,Must Be The Music'' i ,,Mam Talent''. Telewizyjne doświadczenia zebrane w dwóch programach pomagają jej spojrzeć na muzyczną branżę z nieco innej perspektywy. Między innymi o swoich spostrzeżeniach opowiedziała Wojciechowi Jagielskiemu w programie ,,Tok Szoł".
 • Zuza Jabłońska w "Tok Szoł": Rodzice nie wiedzieli, że zostałam zgłoszona do talent show

  Zuza Jabłońska w rozmowie z Wojciechem Jagielskim zdradza kulisy talent show i opowiada, że do jednego zgłosiła ją nauczycielka - fragment programu "Tok Szoł" emitowanego na antenie Superstacji.
 • Roma Gąsiorowska szaleje w show "SuperDzieciak"!

  Do premiery nowego talent show Polsatu zostały już tylko dwa dni. Jedną z jurorek programu jest Roma Gąsiorowska, która słuchając wykonania 14-letniego Piotr Zubka, szalała jak nastolatka! Zresztą zobaczcie sami. - Więcej, więcej! Dawaj! - krzyczała podczas występu Roma Gąsiorowska. Ogromne emocje udzieliły się także pozostałym jurorom Magdalenie Stużyńskiej i Dawidowi Kwiatkowskiemu, którzy nie mogli usiedzieć spokojnie w swoich jurorskich fotelach. Wszystko za sprawą niezwykle utalentowanego 14-latka. Piotr Zubek śpiewa od 5 lat i wystąpił na ponad 130 festiwalach i konkursach piosenki w Polsce i za granicą. Na scenie nowego talent-show wykona utwór Niny Simone "Feeling Good", który kilka lat temu na nowo odkrył Michael Bublé. Słuchając Piotra Zubka można śmiało powiedzieć, że Bublé może czuć się zagrożony. Jakie oceny dostanie Piotr? Czy uda mu się przejść do półfinałów? Przekonamy się w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie.
 • Śpiewający budowlaniec w „Must be the music” wzruszył jury!

  Tego się po nim nikt nie spodziewał. Skryty, nieśmiały na planie „Must be the music” nie czuł się zbyt pewnie, ale gdy wszedł na scenę odezwał się w jego duszy prawdziwy artysta. Tomasz Stasiak – bo to o nim mowa, pochodzi z Tarnowskich Gór, gdzie na co dzień pracuje na budowach. „Czekam na każdą sobotę, bo wiem, że pójdę wtedy do klubu karaoke i będę mógł pośpiewać, choć zdarza mi się również śpiewać na budowie podczas pracy” – zdradził jurorom pan Tomasz. Zobaczcie jak budowlaniec poradził sobie z trudną piosenką Dżemu „List do M”. Cały występ pana Tomasza i opinie jurorów, którzy nie kryli wzruszenia, zobaczycie już w najbliższą niedzielę w "Tylko Muzyka. Must Be The Music" o godzinie 20:00 w Polsacie.