Talent show

Artykuły - Talent show (29)

Filmy - Talent show (115)

 • Roma Gąsiorowska szaleje w show "SuperDzieciak"!

  Do premiery nowego talent show Polsatu zostały już tylko dwa dni. Jedną z jurorek programu jest Roma Gąsiorowska, która słuchając wykonania 14-letniego Piotr Zubka, szalała jak nastolatka! Zresztą zobaczcie sami. - Więcej, więcej! Dawaj! - krzyczała podczas występu Roma Gąsiorowska. Ogromne emocje udzieliły się także pozostałym jurorom Magdalenie Stużyńskiej i Dawidowi Kwiatkowskiemu, którzy nie mogli usiedzieć spokojnie w swoich jurorskich fotelach. Wszystko za sprawą niezwykle utalentowanego 14-latka. Piotr Zubek śpiewa od 5 lat i wystąpił na ponad 130 festiwalach i konkursach piosenki w Polsce i za granicą. Na scenie nowego talent-show wykona utwór Niny Simone "Feeling Good", który kilka lat temu na nowo odkrył Michael Bublé. Słuchając Piotra Zubka można śmiało powiedzieć, że Bublé może czuć się zagrożony. Jakie oceny dostanie Piotr? Czy uda mu się przejść do półfinałów? Przekonamy się w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w Polsacie.
 • Śpiewający budowlaniec w „Must be the music” wzruszył jury!

  Tego się po nim nikt nie spodziewał. Skryty, nieśmiały na planie „Must be the music” nie czuł się zbyt pewnie, ale gdy wszedł na scenę odezwał się w jego duszy prawdziwy artysta. Tomasz Stasiak – bo to o nim mowa, pochodzi z Tarnowskich Gór, gdzie na co dzień pracuje na budowach. „Czekam na każdą sobotę, bo wiem, że pójdę wtedy do klubu karaoke i będę mógł pośpiewać, choć zdarza mi się również śpiewać na budowie podczas pracy” – zdradził jurorom pan Tomasz. Zobaczcie jak budowlaniec poradził sobie z trudną piosenką Dżemu „List do M”. Cały występ pana Tomasza i opinie jurorów, którzy nie kryli wzruszenia, zobaczycie już w najbliższą niedzielę w "Tylko Muzyka. Must Be The Music" o godzinie 20:00 w Polsacie.
 • Must Be The Music: Ma identyczny głos jak Michał Wiśniewski!

  Kiedy Denis Warmuła zaczął śpiewać na scenie, jury aż znieruchomiało. Barwa głosu uczestnika jest niemal identyczna jak ta, dzięki której gwiazdą został Michał Wiśniewski. Ale nie tylko to łączy Denisa i czerwonowłosego gwiazdora. Denis podobnie jak Michał Wiśniewski przed laty - prowadzi imprezy karaoke.
 • Agnieszka Szulim: Nikt nie wierzy, że szczerze płakałam w „Aplauz, aplauz!”. Czy ja wyglądam na Królową Śniegu?

  Agnieszka Szulim, prowadząca show „Aplauz, aplauz!”, w którym dzieci śpiewają z rodzicami, popłakała się podczas pracy na planie. Dziennikarka przyznała, że często się wzrusza i jest to dla niej normalna reakcja. Nie rozumie więc niektórych komentarzy, mówiących jakoby płakała na niby. – Najlepsze jest to, że nikt nie wierzy, że Szulim płakała. O co chodzi? Czy ja wyglądam na Królową Śniegu? Płakałam. To jest wzruszający program, a ja często się wzruszam. Program trafia w moje czułe punkty, więc czasem płaczę – mówi Agnieszka Szulim agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. W nowym show TVN „Aplauz, aplauz!” dzieci śpiewają piosenki wraz z rodzicami. Pierwszy odcinek został wyemitowany 6 września. Agnieszka Szulim przyznaje, że rola gospodyni programu jest dla niej dość trudna. – To jest odpowiedzialna rola. Poczułam to po pierwszym odcinku. A to z tego powodu, że jestem tam sama. Do tej pory jak już prowadziłam duże programy, to zazwyczaj w duecie, czasem było też nas więcej, jak w przypadku imprez sylwestrowych. Tutaj sama jestem odpowiedzialna za to, co się dzieje i to jest trudne, ale jednocześnie bardzo satysfakcjonujące. Staram się więc jak mogę, staję na uszach, żeby sobie poradzić – podkreśla Agnieszka Szulim. Choć gwiazda nie ma dzieci, praca z najmłodszymi bardzo jej się podoba. Zaskakują ją także dorośli, którzy w programie dostają szansę rozwijania swoich zdolności i korzystają z niej w najwyższym stopniu. – Dzieci są super i nie mam z nimi żadnego problemu. Mamy fantastyczne dzieciaki i rodzinne duety na planie. To jest wielka przyjemność patrzeć na ojca, który wykonuje zwyczajny zawód, a w domu śpiewa ze swoją córką, bo oboje mają wspólną pasję. Potem przychodzi do tego programu i pod okiem fachowców, trenerów muzycznie się rozwija. Zaczyna dużo śpiewać, zaczyna ćwiczyć i z każdym kolejnym odcinkiem mamy sporo niespodzianek – opowiada dziennikarka.