tajfun

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Tajfun (Film (2005)[Taepung] Reż.Kyung-Taek Kwak) ,

Artykuły - Tajfun (106)

 • PŚ w rugby. Odwołano niedzielny mecz Namibii z Kanadą przez tajfun

  PŚ w rugby. Odwołano niedzielny mecz Namibii z Kanadą przez tajfun

  Z powodu tajfunu Hagibis w Japonii odwołano kolejny mecz Pucharu Świata w rugby. Nie odbędzie się niedzielny pojedynek między Namibią a Kanadą. Wcześniej nie rozegrano sobotnich spotkań Anglia - Francja i Nowa Zelandia - Włochy.
 • Odwołano kilkaset lotów. Tajfun w Japonii

  Odwołano kilkaset lotów. Tajfun w Japonii

  Potężny tajfun Mindulle dotarł w nocy z niedzieli na poniedziałek nad region Tokio na wschodzie Japonii. Towarzyszące mu ulewne deszcze i porywiste wiatry o prędkości nawet 180 km na godzinę sprawiły, że odwołano kilkaset lotów. Nie ma informacji o ofiarach.
 • Tajfun Sudelor atakuje Chiny

  Tajfun Sudelor atakuje Chiny

  Potężny tajfun Sudelor atakuje wschodnie Chiny. Dotychczas spowodował śmierć co najmniej 14 osób; władze zostały zmuszone do wydania polecenia ewakuacji setek tysięcy mieszkańców zagrożonych rejonów - poinformowała w poniedziałek agencja Xinhua.
 • Niesamowite zdjęcie tajfunu z kosmosu

  Niesamowite zdjęcie tajfunu z kosmosu

  Supertajfun Maysak, który w najbliższy weekend dotrze na Filipiny, z kosmosu wygląda bardzo spokojnie. Żywioł został uwieczniony z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej przez włoską astronautkę Samanthę Cristoforetti.
 • USA skazane na arktyczne zimy

  USA skazane na arktyczne zimy

  USA zaczęły już zmagania z kolejną srogą zimą. Temperatury spadły do rekordowych wartości, a na zasypanych śniegiem autostradach utknęły tysiące samochodów. Naukowcy podejrzewają, że przyczyn tych anomalii należy szukać w potężnych tajfunach szalejących nad zachodnim Pacyfikiem – donosi internetowe wydanie czasopisma "Popular Science".
 • Tajfun Phanfone szaleje w Japonii

  Tajfun Phanfone szaleje w Japonii

  Potężny tajfun Phanfone uderzył w poniedziałek rano (czasu lokalnego) w środkową część Japonii. Wichura, której towarzyszą ulewne deszcze, dotarła w rejon Tokio.
 • Żywioł zbiera krwawe żniwo. Nie żyje już ponad 150 osób

  Żywioł zbiera krwawe żniwo. Nie żyje już ponad 150 osób

  Wiatr dochodzący do 200 km/h, liczne podtopienia i śmierć ponad 150 osób - to bilans szalejącego tajfunu Rammasun. Bliski wschód zmaga się ze szkodami pozostawionymi przez żywioł, by niedługo stawić czoła następnemu.
 • ​Tajfun Rannasun szaleje na południu Chin

  ​Tajfun Rannasun szaleje na południu Chin

  Szalejący na Filipinach tajfun Rammasun przesunął się w kierunku południowej części Chin; nad prowincję Hainan i Guangdong - informuje CNN. Żywioł wyrządził bardzo poważne straty.
 • Tajfun Rammasun przeszedł nad Filipinami

  Tajfun Rammasun przeszedł nad Filipinami

  Co najmniej 10 osób poniosło śmierć a 150 tys. musiało opuścić swoje domy w rezultacie przejścia tajfunu Rammasun nad Filipinami - poinformowały w środę władze.
 • Tajfun Haiyan zakłócił spokój umarłych

  Tajfun Haiyan, który uderzył w Filipiny, zakłócił spokój nie tylko żyjących, ale też umarłych. Żywioł spustoszył cmentarz w miejscowości Hernani, wyrzucając z grobów ciała. Osoby, które przybyły na miejsce po przejściu huraganu, zastały makabryczny widok.

Filmy - Tajfun (12)