tajemniczy morski stwór

Filmy - Tajemniczy morski stwór (4)

 • Niezwykły stwór morski w oku kamery. Co to?

  Ciekawy w wyglądzie i zachowaniu krab dekorator pojawił się w wodach u wybrzeży Półwyspu Mornington. Skorupiak łączył kawałki żółtych i różowych koralowców, tworząc oszałamiający efekt tęczy. (STORYFUL/x-news)
 • Niezwykle rzadki stwór morski. Betłwa festonowa

  Nurkowie pływający u wybrzeży Australii napotkali na swej drodze okaz bełtwy festonowej, czyli największej meduzy na świecie. Meduzy z tego gatunku mogą osiągać średnicę nawet 2 metrów, chociaż najczęściej ich rozmiary oscylują w granicach 50 centymetrów. Bełtwy festonowe występują w w Oceanie Atlantyckim i Morzu Północnym, można je także spotkać w Morzu Bałtyckim. (STORYFUL/x-news)
 • Tajemnicze monstrum na rosyjskiej plaży

  Ten tajemniczy morski stwór został wyrzucony na brzeg na wschodnim wybrzeżu Rosji. Ogromna futrzasta bestia nie ma uwydatnionej twarzy z oczami. Czy to może być jakieś starożytne stworzenie? Może na to pytanie odpowiedzą naukowcy.
 • Tajemniczy morski stwór. Mieszkańcy wpadli w panikę

  Na filipińskiej plaży pojawiło się tajemnicze stworzenie. Ogromny morski stwór wynurzył się z wody i wywołał panikę wśród mieszkańców wsi, którzy wierzą, że jest to znak zbliżającej się katastrofy naturalnej. Ludzie wyszli z domów, żeby zobaczyć zwłoki "potwora". Później przybyli pracownicy morscy, aby pobrać próbki "niezidentyfikowanego stworzenia", które według nich "okropnie" śmierdzi i wygląda jak "coś z innej planety".