tadeusz jarmuziewicz

Synonimy:
Jarmuziewicz Tadeusz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Tadeusz jarmuziewicz (12)

 • Umorzono śledztwo ws. oświadczenia majątkowego Jarmuziewicza

  Umorzono śledztwo ws. oświadczenia majątkowego Jarmuziewicza

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła śledztwo w sprawie złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez b. wiceministra transportu, posła PO Tadeusza Jarmuziewicza. CBA odwołuje się od tej decyzji.
 • Jest śledztwo ws. oświadczenia majątkowego Jarmuziewicza

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie wszczęła śledztwo ws. ewentualnego złożenia fałszywego oświadczenia majątkowego przez odwołanego już wiceministra transportu Tadeusza Jarmuziewicza - podała p.o. rzeczniczka tej prokuratury, prok. Katarzyna Calów-Jaszewska.
 • Majątek byłego wiceministra transportu pod lupą CBA

  Tadeusz Jarmuziewicz zataił część majątku w swoich oświadczeniach - twierdzi Centralne Biuro Antykorupcyjne. Funkcjonariusze powiadomili już prokuraturę w sprawie byłego wiceministra transportu.
 • Graś: premier odwołał Jarmuziewicza z funkcji wiceministra transportu

  Graś: premier odwołał Jarmuziewicza z funkcji wiceministra transportu

  Premier Donald Tusk odwołał Tadeusza Jarmuziewicza z funkcji wiceministra transportu - poinformował w poniedziałek PAP rzecznik rządu Paweł Graś.
 • RMF24: Wiceminister transportu wezwany na dywanik do szefa

  RMF24: Wiceminister transportu wezwany na dywanik do szefa

  Jeszcze w tym tygodniu skończą się kontrole w departamentach podległych wiceministrowi transportu Tadeuszowi Jarmuziewiczowi - dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Zasada. Na razie wiceminister, który łamiąc ministerialne przepisy, spotykał się z wykonawcą drogi, jest na urlopie. W tym tygodniu miał wrócić do pracy.
 • RMF24: Szokujące zachowanie wiceministra transportu

  RMF24: Szokujące zachowanie wiceministra transportu

  Do szokującej notatki ze spotkania wiceministra transportu w Wodzisławiu Śląskim dotarła dziennikarka RMF FM Agnieszka Burzyńska. "Dziwne" zachowanie Tadeusza Jarmuziewicza opisują szczegółowo pracownicy GDDKiA. Chodzi o rozmowy na temat budowy odcinka autostrady A1 Świerklany - Gorzyczki, w których oprócz wiceministra uczestniczyli przedstawiciele inwestora, czyli firmy Alpine Bau, i lokalne władze.
 • Jarmuziewicz: Nie stać nas na wybudowanie Centralnego Portu Lotniczego

  Jarmuziewicz: Nie stać nas na wybudowanie Centralnego Portu Lotniczego

  Polski nie stać na wybudowanie Centralnego Portu Lotniczego - poinformował w czwartek wiceminister transportu Tadeusz Jarmuziewicz. Zapowiedział, że jeżeli znajdzie się prywatny inwestor, to będzie mógł liczyć na pomoc np. w pozyskaniu gruntów.
 • Twarde "nie" dla anglików!

  Twarde "nie" dla anglików!

  Wiceminister infrastruktury Tadeusz Jarmuziewicz opowiedział się w czwartek w Sejmie przeciw wprowadzeniu możliwości rejestracji w Polsce aut z kierownicą po prawej stronie.
 • Na nowe autostrady nie ma co liczyć

  Na nowe autostrady nie ma co liczyć

  Drogowa polityka rządu niewiele różni się od poczynań jego poprzedników. Bardzo ambitny program i kiepskie, przynajmniej na razie, możliwości jego realizacji pozwalają przypuszczać, że i tym razem skończy się na deklaracjach. Budowę dróg najbardziej hamują kłótnie polityków oraz złe przepisy. Prywatne firmy otrzymają koncesje, jeśli przejmą ryzyko małej opłacalności inwestycji. Złe umowy z koncesjonariuszami autostrad kosztują budżet około 300 mln zł rocznie.
 • Tadeusz Jarmuziewicz: nieszczęśliwy zapis

  Tadeusz Jarmuziewicz: nieszczęśliwy zapis

  W obecnym stanie brzmienia prawa telekomunikacyjnego, które jest w Senacie, jest bardzo nieostry zapis co jest "usługą telekomunikacyjną", a co jest "usługą poczty internetowej". Minister twierdzi, że obecny zapis pozwala mówić o tym, że usługa internetowa jest oddzielona od usługi telekomunikacyjnej. Jest to tak nieszczęśliwie zapisane, że kolejny minister może mieć inne zdanie.