Tadeusz Fogiel

Artykuły - Tadeusz Fogiel (11)

 • Ligue 1. Rząd pokrzyżował szyki władzom ligi

  - Plan był taki, żeby powrót na boiska rozpocząć od finału Pucharu Francji. Chciano go zorganizować na początku czerwca. A kilka dni potem rozgrywki miała wznowić liga – mówi w rozmowie z Interią Tadeusz Fogiel, dziennikarz i korespondent od kilku dekad mieszkający pod Paryżem.
 • Tadeusz Fogiel: Perquis może przejść do Girondins Bordeaux

  Tadeusz Fogiel: Perquis może przejść do Girondins Bordeaux

  Damien Perquis latem może dołączyć do Ludovica Obraniaka w Girondins Bordeaux, gdzie zespół prowadzi jego były trener z FC Sochaux Francis Gillot - uważa menedżer piłkarski działający we Francji Tadeusz Fogiel.
 • Kasperczak chce wrócić do polskiej piłki

  Kasperczak chce wrócić do polskiej piłki

  Trener Henryk Kasperczak odpoczywa u rodziny w Saint Etienne, ale chciałby wrócić do polskiej piłki - powiedział menedżer szkoleniowca Tadeusz Fogiel, komentując informacje na temat objęcia przez niego Legii Warszawa.
 • Obraniak, czyli piłkarz z innej planety

  Ludovic Obraniak błyszczy w polskiej kadrze. O grę piłkarza z Białym Orłem na piersi całym sercem zabiegał Tadeusz Fogiel. Teraz usilnie pracuje nad kolejnym Francuzem, z polskimi korzeniami, Damienem Perquisem. "Polska nie ma takiego obrońcy" - mówi korespondent "Przeglądu Sportowego" w Paryżu.
 • Kołtoń: Po Obraniaku jeszcze trzech z Francji zostanie Polakami!

  Kołtoń: Po Obraniaku jeszcze trzech z Francji zostanie Polakami!

  Największe zasługi w przyznaniu obywatelstwa Ludovikowi Obraniakowi ma Tadeusz Fogiel, pasjonat futbolu z Francji - kibic reprezentacji Polski, której towarzyszył jej choćby na Wembley w 1973 r., czy w czasie spotkania z Włochami w finałach MŚ 74. Po Obraniaku Fogiel ma następnych kandydatów na Polaków. Co ważne, dobrych piłkarzy, z polskimi korzeniami!
 • "Winni szamani, nie Kasperczak"

  "Winni szamani, nie Kasperczak"

  "Henryk Kasperczak miał osiągnąć finał. Taki miał zapis w kontrakcie, więc i tak straciłby pracę" - powiedział w wywiadzie dla "Sportu" Tadeusz Fogiel piłkarski menedżer i przyjaciel Kasperczaka.
 • Mocarze Ligue 1 przyglądają się Jeleniowi

  Mocarze Ligue 1 przyglądają się Jeleniowi

  - Moim zdaniem Jeleń jest najlepszym polskim napastnikiem we Francji od czasów Szarmacha - powiedział w "Super Expressie" polski menedżer od wielu lat mieszkający we Francji Tadeusz Fogiel.
 • "Kasperczak jest otwarty"

  "Kasperczak jest otwarty"

  - Wisła nigdy nie przedstawiła Henrykowi Kasperczakowi oficjalnej propozycji ugody np. że rezygnuje z jego usług i w ramach odszkodowania oferuje taką, a taką kwotę - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" menedżer Kasperczaka, Tadeusz Fogiel.
 • "Nikt nie może zawiesić Kasperczaka"

  Szopka w Wiśle Kraków trwa nadal. "Nikt nie ma uprawnień do zawieszania Henryka Kasperczaka" - powiedział w "Fakcie" Tadeusz Fogiel, reprezentujący interesy szkoleniowca.
 • "Wisła zachowuje się źle"

  - Wisła zachowuje się bardzo źle - twierdzi na łamach "Super Expressu" menedżer, Tadeusz Fogiel.

Filmy - Tadeusz Fogiel (1)

 • Tadeusz Fogiel dla Interii o Euro 2016

  Tadeusz Fogiel ocenił dla Interii mistrzostwa Europy we Francji. - Nie da się ich porównać z Euro sprzed czterech lat w Polsce i na Ukrainie - powiedział.