T-Mobile

Artykuły - T-Mobile (136)

 • T‑Mobile łączy się w pomocy i wspiera działalność lekarzy

  T‑Mobile łączy się w pomocy i wspiera działalność lekarzy

  Ostatnie tygodnie potwierdzają to, jak ważny w naszym kraju jest system ochrony zdrowia. Każdego dnia pracownicy tego filaru pracują w pocie czoła, walcząc z rozprzestrzeniającą się pandemią. Jednak oni również potrzebują wsparcia, dlatego T‑Mobile łączy się w pomocy i dostarcza pracownikom szpitali łączność oraz ułatwia kontakt z terapeutami poprzez dedykowaną infolinię.
 • T‑Mobile zapewnia studentom bezpłatny dostęp do platform e-learningowych

  T‑Mobile zapewnia studentom bezpłatny dostęp do platform e-learningowych

  ​Od 1 kwietnia korzystanie z platform e-learningowych szkół wyższych nie będzie zużywało pakietów danych klientów T‑Mobile.
 • T-Mobile ma dla swoich abonentów dwa tygodnie darmowego internetu

  T-Mobile ma dla swoich abonentów dwa tygodnie darmowego internetu

  T‑Mobile zaoferowało swoim abonentom korzystającym z aplikacji „Mój T‑Mobile” nielimitowany internet na święta za darmo na dwa tygodnie.
 • T‑Mobile uruchomił eksperymentalną instalację 5G w Krakowie

  T‑Mobile uruchomił eksperymentalną instalację 5G w Krakowie

  W siedzibie centrum innowacyjności hub:raum T‑Mobile uruchomił kolejną instalację 5G. Sieć, zbudowana z wykorzystaniem pikokomórek firmy Nokia, posłuży startupom skupionym w hub:raum do rozwoju innowacyjnych projektów wykorzystujących technologię Edge Computing.
 • T‑Mobile testuje gaming w chmurze

  T‑Mobile testuje gaming w chmurze

  ​Operator T‑Mobile przy współpracy z dostawcą platformy i kontentu Play Giga rozpoczął testy grania w architekturze EDGE Computing, czyli nowej koncepcji architektury chmury obliczeniowej. Celem testów jest zbadanie postrzegania różnic pomiędzy graniem z wykorzystaniem technologii LTE, a graniem na EDGE Computing.
 • Awaria w T-Mobile: Problem z autoryzacją przelewów

  Awaria w T-Mobile: Problem z autoryzacją przelewów

  Awaria sieci T-Mobile wskutek pożaru, spowodowała również problemy z sms-ową autoryzacją przelewów w bankach.
 • ​Revvl 2 i Revvl 2 Plus - smartfony amerykańskiego T-Mobile

  ​Revvl 2 i Revvl 2 Plus - smartfony amerykańskiego T-Mobile

  W Polsce smartfony produkowane na specjalne życzenie operatorów to w gruncie rzeczy przeszłość, ale w np. Stanach Zjednoczonych to nadal norma. W ramach ciekawostki omawiamy, co klientom sprzedaje amerykański oddział T-Mobile
 • Wielka umowa T-Mobile Polska z Orange Polska

  Wielka umowa T-Mobile Polska z Orange Polska

  T-Mobile Polska zapłaci Orange Polska 275 mln zł z góry, za dostęp do sieci światłowodowej oraz będzie płacić za każdego podłączonego klienta - poinformował Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska. Operatorzy podpisali umowę, na mocy której T-Mobile Polska będzie mógł przez dziesięć lat świadczyć swoje usługi na sieci światłowodów Orange Polska.
 • Reklamy stosowane przez T-Mobile mogły wprowadzać konsumentów w błąd

  Reklamy stosowane przez T-Mobile mogły wprowadzać konsumentów w błąd

  Reklamy stosowane przez T-Mobile w kampanii "Pierwszy prawdziwy no limit" dotyczącej sieci Heyah mogły wprowadzać konsumentów w błąd - poinformował UOKiK. Dodał, że właściciel sieci - spółka T-Mobile - zobowiązała się do rekompensaty konsumentom, którzy skorzystali z promocyjnej oferty.
 • T‑Mobile przywita nowy rok z większym pakietem danych

  T‑Mobile przywita nowy rok z większym pakietem danych

  Wszyscy klienci T‑Mobile, Heyah oraz tuBiedronka korzystający z Roam Like At Home przywitają nowy rok z większymi bezpłatnymi pakietami danych do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej. Równocześnie ulegną obniżeniu opłaty dodatkowe za korzystanie z transmisji danych i MMS-ów po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu w UE.

Filmy - T-Mobile (1)

 • Ponad 5 tysięcy użytkowników w niecałe 3 miesiące

  Po niecałych trzech miesiącach od wprowadzenia usługi mobilnych płatności T-Mobile miała już ponad 5 tys. aktywnych użytkowników. Polska spółka należąca do Deutsche Telekom chce, by do końca roku było ich 10 razy więcej. Po Polsce usługa mobilnych płatności będzie sukcesywnie wprowadzana w 5 innych państwach, w tym w Niemczech i Czechach. - Po trzech miesiącach działalności mamy w Polsce pięć tysięcy aktywnych użytkowników - to dobry wynik. Nasi polscy koledzy oczekują, że do końca tego roku będzie ich nawet 50 tys. I to jest ambitny cel - mówi Thomas Kiessling Agencji Informacyjnej Newseria.