T-Mobile

Artykuły - T-Mobile (140)

 • UOKiK: Operator komórkowy T-Mobile zwróci niewykorzystane pieniądze za abonament

  UOKiK: Operator komórkowy T-Mobile zwróci niewykorzystane pieniądze za abonament

  T-Mobile Polska został zobowiązany przez prezesa UOKiK Tomasza Chróstnego do zwrotu pieniędzy pozostałych po wygaśnięciu konta pre-paid. Urząd przypomniał, że wcześniej za podobne praktyki został ukarany Polkomtel.
 • Awaria T-Mobile Polska - co nie działa?

  Awaria T-Mobile Polska - co nie działa?

  T-Mobile ma problemy w całej Polsce - dotyczą one dostępu do Internetu mobilnego oraz rozmów. Operator twierdzi, że pracuje nad usunięciem usterki. Co nie działa w T-Mobile? Skąd wzięła się awaria T-Mobile?
 • T-Mobile uruchamia komercyjną sieć 5G w Polsce

  T-Mobile uruchamia komercyjną sieć 5G w Polsce

  Od 9 czerwca 2020 roku klienci T-Mobile będą mogli podłączyć się do sieci 5G. Operator twierdzi, że dzięki 1600 stacjom bazowym zlokalizowanym w całej Polsce, do końca czerwca br. technologia obejmie swoim zasięgiem aż 6 milionów osób. Sieć 5G T-Mobile wykorzystuje pasmo 2100 MHz.
 • T-Mobile łączy siły z medykami, którzy byli w Lombardii

  T-Mobile łączy siły z medykami, którzy byli w Lombardii

  Sieć T-Mobile i Fundacja PCPM podpisały partnerską umowę o współpracy. W marcu lekarze z Medycznego Zespołu Ratunkowego uczestniczyli w misji pomocy medykom w Lombardii. Teraz dzielą się swoimi doświadczeniami z walki z koronawirusem. Operator, oprócz wsparcia finansowego, będzie wspomagał PCPM w działaniach komunikacyjnych.
 • T‑Mobile łączy się w pomocy i wspiera działalność lekarzy

  T‑Mobile łączy się w pomocy i wspiera działalność lekarzy

  Ostatnie tygodnie potwierdzają to, jak ważny w naszym kraju jest system ochrony zdrowia. Każdego dnia pracownicy tego filaru pracują w pocie czoła, walcząc z rozprzestrzeniającą się pandemią. Jednak oni również potrzebują wsparcia, dlatego T‑Mobile łączy się w pomocy i dostarcza pracownikom szpitali łączność oraz ułatwia kontakt z terapeutami poprzez dedykowaną infolinię.
 • T‑Mobile zapewnia studentom bezpłatny dostęp do platform e-learningowych

  T‑Mobile zapewnia studentom bezpłatny dostęp do platform e-learningowych

  ​Od 1 kwietnia korzystanie z platform e-learningowych szkół wyższych nie będzie zużywało pakietów danych klientów T‑Mobile.
 • T-Mobile ma dla swoich abonentów dwa tygodnie darmowego internetu

  T-Mobile ma dla swoich abonentów dwa tygodnie darmowego internetu

  T‑Mobile zaoferowało swoim abonentom korzystającym z aplikacji „Mój T‑Mobile” nielimitowany internet na święta za darmo na dwa tygodnie.
 • T‑Mobile uruchomił eksperymentalną instalację 5G w Krakowie

  T‑Mobile uruchomił eksperymentalną instalację 5G w Krakowie

  W siedzibie centrum innowacyjności hub:raum T‑Mobile uruchomił kolejną instalację 5G. Sieć, zbudowana z wykorzystaniem pikokomórek firmy Nokia, posłuży startupom skupionym w hub:raum do rozwoju innowacyjnych projektów wykorzystujących technologię Edge Computing.
 • T‑Mobile testuje gaming w chmurze

  T‑Mobile testuje gaming w chmurze

  ​Operator T‑Mobile przy współpracy z dostawcą platformy i kontentu Play Giga rozpoczął testy grania w architekturze EDGE Computing, czyli nowej koncepcji architektury chmury obliczeniowej. Celem testów jest zbadanie postrzegania różnic pomiędzy graniem z wykorzystaniem technologii LTE, a graniem na EDGE Computing.
 • Awaria w T-Mobile: Problem z autoryzacją przelewów

  Awaria w T-Mobile: Problem z autoryzacją przelewów

  Awaria sieci T-Mobile wskutek pożaru, spowodowała również problemy z sms-ową autoryzacją przelewów w bankach.

Filmy - T-Mobile (1)

 • Ponad 5 tysięcy użytkowników w niecałe 3 miesiące

  Po niecałych trzech miesiącach od wprowadzenia usługi mobilnych płatności T-Mobile miała już ponad 5 tys. aktywnych użytkowników. Polska spółka należąca do Deutsche Telekom chce, by do końca roku było ich 10 razy więcej. Po Polsce usługa mobilnych płatności będzie sukcesywnie wprowadzana w 5 innych państwach, w tym w Niemczech i Czechach. - Po trzech miesiącach działalności mamy w Polsce pięć tysięcy aktywnych użytkowników - to dobry wynik. Nasi polscy koledzy oczekują, że do końca tego roku będzie ich nawet 50 tys. I to jest ambitny cel - mówi Thomas Kiessling Agencji Informacyjnej Newseria.