Szymon Ziółkowski

Synonimy:
Sz. Ziółkowski,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Szymon Ziółkowski (77)

Filmy - Szymon Ziółkowski (8)

 • Szymon Ziółkowski dla Interii: Kiedy byłem piękny i młody wyglądało to inaczej. Wideo

  Na szczęście mamy teraz w Polsce lżejsze zimy i możemy potrenować na świeżym powietrzu. Z Pawłem Fajdkiem rozpocząłem współpracę na początku listopada. Byliśmy już w Karpaczu i na dwóch zgrupowaniach w Spale. Mam nadzieję, że do maja, kiedy ruszy sezon uda się nam wypracować dobrą formę, a potem są już igrzyska w Tokio - mówi w rozmowie z Interią Szymon Ziółkowski, mistrz olimpijski w rzucie młotem z Sydney, trener Pawła Fajdka.
 • Szymon Ziółkowski dla Interii: Mój powrót do polityki? Nigdy nic nie wiadomo. Wideo

  Jak się już raz wejdzie do polityki, to potem się w niej cały czas mentalnie siedzi. Na bieżąco śledzę to, co się dzieje w Sejmie i w polityce regionalnej w moim rodzinnym Poznaniu. Nigdy nic nie wiadomo - przyznaje w rozmowie z Interią Szymon Ziółkowski, mistrz olimpijski w rzucie młotem z Sydney, trener Pawła Fajdka.
 • Szymon Ziółkowski dla Interii: Zarzekałem się, że nie widzę dla siebie miejsca w roli trenera. Wideo

  Byłem zaskoczony propozycją Pawła Fajdka. Sam siebie też zaskoczyłem, bo zarzekałem się, że nigdy nie będę trenerem. Uznaliśmy jednak, że w Tokio możemy spełnić cel Pawła, zdobyć olimpijski medal - mówi w rozmowie z Interią Szymon Ziółkowski, mistrz olimpijski w rzucie młotem z Sydney, trener Pawła Fajdka.
 • Szymon Ziółkowski dla Interii: Trochę to do mnie nie dociera. Wideo

  Na razie trudno jest mi się przyzwyczaić, gdy ktoś mówi do mnie panie trenerze. Myślę jednak, że z czasem będzie coraz lepiej - mówi w rozmowie z Interią Szymon Ziółkowski, mistrz olimpijski w rzucie młotem z Sydney. Trener Pawła Fajdka zdradza też plany przygotowań do nowego sezonu.