Film - Szymon Majewski

Artykuły - Szymon Majewski (71)

 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.
 • Szymon Majewski: Szykuję się na mundial, zawsze to przeżywam

  Szymon Majewski: Szykuję się na mundial, zawsze to przeżywam

  Szymon Majewski podkreśla, że z jednej strony śmieszą go te szczegółowe doniesienia dotyczące przygotowań polskiej reprezentacji do zbliżających się rozgrywek, a jednocześnie sam daje się ponieść przedmundialowej gorączce.
 • Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski świętuje 50 urodziny. "Nie wyglądam na swój półwiek" - żartuje znany showman, którego urodziny przypadają w Dzień Dziecka. Gwiazdor dodaje, że z okazji urodzin ułaskawia wszystkich, z którymi miał na pieńku.
 • Szymon Majewski: Jacek Kurski do "Milionerów"?

  Szymon Majewski: Jacek Kurski do "Milionerów"?

  Szymon Majewski poradził Jackowi Kurskiemu, jak zdobyć 800 milionów złotych.
 • ​Szymon Majewski: Byłem słabym uczniem

  ​Szymon Majewski: Byłem słabym uczniem

  "Polonista kazał mi wychodzić z lekcji się wygalopować, bo miałem za dużo energii" - wspomina szkolne czasy Szymon Majewski. Znany showman zdradza, że był słabym uczniem i zdarzało mu się wagarować. "Jeśli byłem w szkole, byłem nieprzytomny" - dodaje.
 • Szymon Majewski chwali Dawida Podsiadłę

  Szymon Majewski chwali Dawida Podsiadłę

  Szymon Majewski podziwia poczucie humoru Dawida Podsiadły. Jego zdaniem muzyk wykazuje się klasą i pokazuje doświadczonym satyrykom, jak żartować na poziomie. Dziennikarz słucha też muzyki autorstwa wokalisty Curly Heads.
 • Szymon Majewski: Nie będę nagle tańczył z gwiazdami

  Szymon Majewski: Nie będę nagle tańczył z gwiazdami

  Szymon Majewski nie wyklucza powrotu do telewizji. Nie zamierza jednak występować w popularnych programach, typu "Taniec z gwiazdami" lub "Azja Express". Chciałby natomiast zrealizować program, w którym ciekawie pokazywałby niezbyt atrakcyjne turystycznie zakątki Polski, m.in. Wąchock i Radom.
 • Szymon Majewski o mediach społecznościowych

  Szymon Majewski o mediach społecznościowych

  Szymon Majewski jest miłośnikiem mediów społecznościowych, uważa jednak, że zbyt często są one wykorzystywane do walki z oponentami lub chełpienia się bogactwem. Za bezsensowne uważa wpisy dotyczące zjedzonego śniadania czy odbytych zakupów. Zdaniem dziennikarza zbyt częstym zjawiskiem jest także korzystanie z mediów społecznościowych pod wpływem alkoholu.
 • Szymon Majewski z Orderem Uśmiechu

  Szymon Majewski z Orderem Uśmiechu

  Dziennikarz i satyryk Szymon Majewski znalazł się wśród nowych kawalerów Orderu Uśmiechu - odznaczenia przyznawanego na wniosek dzieci.
 • ​Romantyczny tatuaż Szymona Majewskiego

  ​Romantyczny tatuaż Szymona Majewskiego

  Na okładce swojej najnowszej książki Szymon Majewski prezentuje tatuaż, jaki nosi na ramieniu. Rysunek przedstawia serce z dwoma patyczakami w środku. Pierwszy symbolizuje Majewskiego, a drugi jego żonę. Showman wykonał tatuaż, by uczcić 15. rocznicę ślubu.

Filmy - Szymon Majewski (3)

 • Szymon Majewski: Szykuję się na mundial, zawsze to przeżywam

  Szymon Majewski podkreśla, że z jednej strony śmieszą go te szczegółowe doniesienia dotyczące przygotowań polskiej reprezentacji do zbliżających się rozgrywek, a jednocześnie sam daje się ponieść przedmundialowej gorączce.
 • Szymon Majewski chwali Dawida Podsiadłę

  Szymon Majewski podziwia poczucie humoru Dawida Podsiadły. Jego zdaniem muzyk wykazuje się klasą i pokazuje doświadczonym satyrykom, jak żartować na poziomie.
 • Szymon Majewski o mediach społecznościowych

  Szymon Majewski jest miłośnikiem mediów społecznościowych, uważa jednak, że zbyt często są one wykorzystywane do walki z oponentami lub chełpienia się bogactwem.