Szymon Majewski Show

Artykuły - Szymon Majewski Show (44)

 • Majewski zmieni TVN na TVP?

  Majewski zmieni TVN na TVP?

  Program "Szymon na żywo" prawdopodobnie nie pojawi się już w jesiennej ramówce TVN. Pojawiły się informacje, że Szymon Majewski prowadzi rozmowy na temat przejścia do TVP.
 • Szymon Majewski jako Mike Szymański

  Szymon Majewski jako Mike Szymański

  Szymon Majewski od września w nowym wcieleniu - tym razem jako redaktor Mike Szymański.
 • Koniec programu Majewskiego?!

  Koniec programu Majewskiego?!

  Okazuje się, że gruntowna przebudowa "Tańca z gwiazdami" to nie są jedyne poważne zmiany w jesiennej ramówce TVN. Po sześciu latach znika program "Szymon Majewski Show".
 • Gwiazda Majewskiego w "Tańcu z gwiazdami"

  Gwiazda Majewskiego w "Tańcu z gwiazdami"

  Billguun Ariunbataar - szalony wysłannik telewizji U1 Bator z "Szymon Majewski Show" - weźmie udział w 13. edycji "Tańca z gwiazdami".
 • Majewski przegrał z Lisem

  Majewski przegrał z Lisem

  Zakończyła się 12. seria programu rozrywkowego "Szymon Majewski Show". Okazuje się, że popularny showman miał mniej widzów niż emitowany o tej samej porze format Tomasza Lisa.
 • Cierpię za miliony!

  Cierpię za miliony!

  - Przez wiele lat proponowano mi udział w reklamach. Tym razem stwierdziłem, że jeżeli mam to zrobić, to raz a dobrze i na moich warunkach - mówi Szymon Majewski. Słynny prezenter i autor programu "Szymon Majewski Show" opowiada o głośnej aferze związanej z jego gażą za udział w reklamie, o tym komu i za co przyłożył, z jakiego powodu wylądował u psychologa i czy lubią się z Kubą Wojewódzkim.
 • Masuje i wachluje Borysa Szyca

  Masuje i wachluje Borysa Szyca

  Bilguun Ariunbaatar, reporter mongolskiej telewizji, znany z programu "Szymon Majewski Show", wystąpił u boku Borysa Szyca w filmie o zakochanych krasnalach ogrodowych - "Gnomeo i Julia". Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć, co wyniknęło z tego spotkania.
 • DoriFi chce budzić emocje

  DoriFi chce budzić emocje

  Tylko w serwisie Muzzo.pl możecie przedpremierowo posłuchać debiutanckiej płyty wokalistki DoriFi, śpiewającej do niedawna w programie "Szymon Majewski Show".
 • "Entliq Pentliq" od DoriFi

  "Entliq Pentliq" od DoriFi

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły debiutanckiej płyty wokalistki DoriFi, śpiewającej do niedawna w programie "Szymon Majewski Show". "Entliq Pentliq" ukaże się 16 maja.
 • Przesyt Szymonem Majewskim?

  Przesyt Szymonem Majewskim?

  W porównaniu do poprzednich sezonów, spadła oglądalność programu "Szymon Majewski Show". Pierwsze trzy odcinki nowej serii oglądało średnio 2,31 mln widzów.

Filmy - Szymon Majewski Show (1)

 • Resich-Modlińska chwali Majewskiego. "TVN nie zdał egzaminu"

  Alicja Resich-Modlińska, która w latach 90. w pierwszym polskim talk-show „Wieczór z Alicją” współpracowała z Szymonem Majewskim, wysoko go ceni i wierzy w jego talent. Dziennikarka uważa, że showman wkrótce wróci do telewizji z jakimś nowym pomysłem. Jej zdaniem „Szymon Majewski Show” był bardzo dobrym programem. Dziwi się, że stacja TVN pozwoliła odejść showmanowi.