Szymon Majewski

Artykuły - Szymon Majewski (82)

 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.
 • Szymon Majewski pomaga przetrwać pandemię

  Szymon Majewski pomaga przetrwać pandemię

  Showman wpadł na pomysł, jak dodać otuchy dzieciom, które z powodu epidemii koronawirusa muszą przebywać w domu.
 • Szymon Majewski: Czy gwiazdy mają do niego żal?

  Szymon Majewski: Czy gwiazdy mają do niego żal?

  Szymon Majewski stał się znany głównie dzięki programowi "Szymon Majewski Show". Ulubioną częścią wielu osób były "Rozmowy w tłoku", w której parodiowano znane osobistości z polskiego show-biznesu i świata polityki.
 • Szymon Majewski i jego szalona przyjaciółka

  Szymon Majewski i jego szalona przyjaciółka

  Szymon Majewski od 19 lat ma tego samego psa - Luśkę, w której żyłach płynie krew huskyego. Jest zmartwiony tym, że jego pupilka jest już w słabszej formie. Ale na widok jego córki, wstępuje w nią młodzik. - Miała cechy wiejskiego bandyty - wspomina temperament dawnej Luśki.
 • Szymon Majewski: Wszystko o mojej mamie

  Szymon Majewski: Wszystko o mojej mamie

  W monologu "One Mąż Show" Szymon Majewski rozprawiał o życiu małżeńskim. Teraz, w spektaklu "MaminSzymek", opisze relacje ze swoją ukochaną mamą. Przyznaje: "Rana po odejściu mamy już się trochę zagoiła, więc spokojnie mogę opowiedzieć naszą historię".
 • Szymon Majewski: Szykuję się na mundial, zawsze to przeżywam

  Szymon Majewski: Szykuję się na mundial, zawsze to przeżywam

  Szymon Majewski podkreśla, że z jednej strony śmieszą go te szczegółowe doniesienia dotyczące przygotowań polskiej reprezentacji do zbliżających się rozgrywek, a jednocześnie sam daje się ponieść przedmundialowej gorączce.
 • Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski świętuje 50 urodziny. "Nie wyglądam na swój półwiek" - żartuje znany showman, którego urodziny przypadają w Dzień Dziecka. Gwiazdor dodaje, że z okazji urodzin ułaskawia wszystkich, z którymi miał na pieńku.
 • Szymon Majewski: Jacek Kurski do "Milionerów"?

  Szymon Majewski: Jacek Kurski do "Milionerów"?

  Szymon Majewski poradził Jackowi Kurskiemu, jak zdobyć 800 milionów złotych.
 • ​Szymon Majewski: Byłem słabym uczniem

  ​Szymon Majewski: Byłem słabym uczniem

  "Polonista kazał mi wychodzić z lekcji się wygalopować, bo miałem za dużo energii" - wspomina szkolne czasy Szymon Majewski. Znany showman zdradza, że był słabym uczniem i zdarzało mu się wagarować. "Jeśli byłem w szkole, byłem nieprzytomny" - dodaje.
 • Szymon Majewski chwali Dawida Podsiadłę

  Szymon Majewski chwali Dawida Podsiadłę

  Szymon Majewski podziwia poczucie humoru Dawida Podsiadły. Jego zdaniem muzyk wykazuje się klasą i pokazuje doświadczonym satyrykom, jak żartować na poziomie. Dziennikarz słucha też muzyki autorstwa wokalisty Curly Heads.

Filmy - Szymon Majewski (22)

 • Czy Krystyna Janda ma za złe Szymonowi Majewskiemu pariodiowanie jej w "Rozmowach w tłoku?

  Szymon Majewski stał się znany głównie dzięki programowi "Szymon Majewski Show". Ulubioną częścią wielu osób były "Rozmowy w tłoku", w której parodiowano znane osobistości z polskiego show-biznesu i świata polityki. Jedną z nich była Krystyna Janda. Po latach Szymon Majewski rozpoczął pracę w prowadzonym przez nią Och-Teatrze. Czy aktorka lub inne znane osoby miały do niego pretensje po programie? - Nie sądzę. Dobry humor to tak jak przytulanie ludzi - wyznał satyryk. Jednak na pytanie o to, co sądzi na temat tego, że aktorka często zabiera głos w sprawach związanych z polityką, odpowiedział wymijająco. - Wiadomo, że pewne rzeczy budzą emocje. Są ludzie wyraziści i już, co robić? - stwierdził.
 • Szymon Majewski: Szykuję się na mundial, zawsze to przeżywam

  Szymon Majewski podkreśla, że z jednej strony śmieszą go te szczegółowe doniesienia dotyczące przygotowań polskiej reprezentacji do zbliżających się rozgrywek, a jednocześnie sam daje się ponieść przedmundialowej gorączce.
 • Szymon Majewski wspomina najlepsze momenty WOŚP

  - Pomaganie jest oczywiste - mówi Majewski, który z Orkiestrą związany jest już od 20 lat!
 • Szymon Majewski wspomina najlepsze momenty WOŚP

  - Pomaganie jest oczywiste - mówi Majewski, który z Orkiestrą związany jest już od 20 lat!