Film - Szymon Bobrowski

Artykuły - Szymon Bobrowski (15)

 • Szymon Bobrowski: Sceny erotyczne na wciągniętym brzuchu

  Szymon Bobrowski: Sceny erotyczne na wciągniętym brzuchu

  Na próbie spektaklu "Intryga" w Teatrze Kamienica Szymon Bobrowski zwierzył się reporterce "Dzień Dobry TVN", co robi aktor w trakcie scen erotycznych. "Wciąga brzuch" - przyznał gwiazdor serialu "Lekarze".
 • Miłosny trójkąt jak na Broadwayu

  Miłosny trójkąt jak na Broadwayu

  Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa i Szymon Bobrowski przygotowują się do premiery spektaklu "Histerie miłosne". Fani talentu tych gwiazd będą mogli oglądać spektakl już od 8 listopada w Teatrze Studio Buffo w Warszawie.
 • Powstanie drugi sezon "Lekarzy"

  Powstanie drugi sezon "Lekarzy"

  Stacja TVN już szykuje się do realizacji drugiego sezonu serialu medycznego "Lekarze". Pierwsza część produkcji ma zostać wyemitowana już we wrześniu.
 • 40. urodziny Szymona Bobrowskiego

  40. urodziny Szymona Bobrowskiego

  Szymon Bobrowski kończy w środę, 16 maja, 40 lat. Tuż przed osiągnięciem tego "magicznego" wieku, artysta doczekał się swojej najważniejszej roli w dotychczasowej karierze - w filmie "Bokser".
 • "Na dobre i na złe" z konkurencją

  "Na dobre i na złe" z konkurencją

  Zakończyły się zdjęcia do pierwszej edycji nowego serialu "Lekarze". Premierowe odcinki emitowane będą od września. Serial medyczny oparty jest na polskim scenariuszu, a za realizację i produkcję odpowiada TVN.
 • O ludziach, którzy mają marzenia

  O ludziach, którzy mają marzenia

  Miłość, ambicja i dramatyczne życiowe wybory, których musi dokonać sportowiec. O tym opowiada film "Bokser", który inspirowany jest życiem Przemysława Salety. - Starałem się zagrać tę postać wiarygodnie - mówi Szymon Bobrowski. - To przede wszystkim film o miłości, o ludziach, którzy mają marzenia.- dodaje Anna Przybylska.
 • Bobrowski: Zmagania z rolą i boksem

  Bobrowski: Zmagania z rolą i boksem

  Ten film zapewnił mi jedno z najbardziej emocjonujących przeżyć w moim życiu - o roli Przemka w obrazie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie" opowiada Szymon Bobrowski.
 • "Bokser": Dramat celebryty

  "Bokser": Dramat celebryty

  "Bokser" to kolejny obraz z cyklu "prawdziwe historie" stacji TVN., tym razem inspirowany dramatycznymi wydarzeniami z życia Przemysława Salety, który widzowie będą mogli zobaczyć w Wielkanoc.
 • Film o Salecie w kwietniu

  Film o Salecie w kwietniu

  Już w kwietniu na antenie TVN zobaczymy długo wyczekiwaną produkcję "Bokser", której scenariusz inspirowany jest życiem i karierą sportową znanego polskiego pięściarza Przemysława Salety.
 • "Krew z krwi": Ostatni klaps

  "Krew z krwi": Ostatni klaps

  Padł ostatni klaps planie serialu "Krew z krwi", w reżyserii Xawerego Żuławskiego, z Agatą Kuleszą w roli głównej i ze specjalnym udziałem Aleksandra Domogarova.