szydło

Artykuły - Szydło (18)

Filmy - Szydło (21)

 • B. Szydło: Opozycja chce podzielić rząd, by przejąć władzę w Polsce

  - Nie będzie żadnego podziału obozu rządzącego - zapowiedziała Beata Szydło podczas spotkania z mieszkańcami Słupska. Wicepremier oskarżyła opozycję o stosowanie nieetycznych praktyk w trakcie kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi. - Opozycja w trakcie kampanii próbuje oczerniać rządzących, wymyśla sensacje, by doprowadzić do podzielenia rządu i przejęcia władzy w Polsce - podkreśliła Szydło. (TVN24/x-news)
 • B. Szydło: Wszyscy Polacy muszą być razem. Szkoda czasu na to, byśmy się spierali

  - Rząd, samorządy i wszyscy Polacy muszą być razem. Mamy jeden dom i jedną ojczyznę. Szkoda czasu na to, byśmy się spierali, kłócili. Bądźmy razem i na pewno wtedy przyszłość naszej ojczyzny będzie miała dobre szanse – mówiła Beata Szydło podczas wiecu wyborczego w Zakopanem. Wicepremier udzieliła poparcia kandydatom Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. (TVN24/x-news)
 • Rusza proces w sprawie wypadku Beaty Szydło. Pierwsza rozprawa 16 października

  Na posiedzeniu organizacyjnym przed procesem w sprawie zderzenia Fiata Seicento i samochodu, którym podróżowała Beata Szydło sąd wyznaczył termin pierwszej rozprawy na 16 października. Posiedzenie sądu odbyło się za zamkniętymi drzwiami. Oprócz oskarżonego uczestniczył w nim jego obrońca mec. Władysław Pociej, a także prokurator okręgowy z Krakowa Rafał Babiński.
 • Będzie proces w sprawie wypadku Beaty Szydło. Sąd nie zgodził się na umorzenie

  Będzie proces w sprawie Sebastiana K., podejrzanego o nieumyślne spowodowanie wypadku, w którym obrażenia odniosła ówczesna premier Beata Szydło - zdecydował oświęcimski sąd rejonowy, odrzucając wniosek prokuratury o warunkowe umorzenie. (TVN24/x-news)