'Szybka kontra'

Artykuły - 'Szybka kontra' (1)

Filmy - 'Szybka kontra' (33)

 • "Szybka Kontra". Zapowiedź wiosennej częsci sezonu Ekstraklasy. Wideo

  Masowe odejścia czołowych piłkarzy zimą, rekordowy transfer Radosława Majeckiego, walka o mistrzostwo Polski i utrzymanie w lidze, do tego możliwa reforma Ekstraklasy i wciąż niepewna przyszłość Wisły Kraków - to tylko niektóre z tematów poruszane przez ekspertów "Szybkiej Kontry". Wiosenną część sezonu Ekstraklasy zapowiadają dziennikarze Interii: Michał Białoński, Wojciech Górski, Paweł Karpiarz oraz Piotr Jawor.
 • Szybka kontra - Wydarzenie sezonu: Ratowanie Wisły Kraków. Wideo

  Zimą Wisła Kraków stanęła nad przepaścią i klub był bliski ogłoszenia upadłości. Wówczas klub uratowała pożyczka Jakuba Błaszczykowskiego, Tomasza Jażdżyńskiego i Jarosława Królewskiego. Co czeka Wisłę w kolejnym sezonie? W programie "Szybka kontra" zastanawiali się nad tym dziennikarze Interii - Michał Białoński, Piotr Jawor i Wojciech Górski.
 • Szybka kontra - Co czeka naszych pucharowiczów? Liczymy na Cracovię. Wideo

  Piast Gliwice, Legia Warszawa, Lechia Gdańsk oraz Cracovia zagrają latem w eliminacjach europejskich pucharach. O tym co ich czeka w programie "Szybka kontra" dyskutowali dziennikarze Interii - Michał Białoński, Piotr Jawor i Wojciech Górski.
 • Szybka kontra. Interia komentuje zakończenie sezonu Lotto Ekstraklasy. Wideo

  Co było wydarzeniem sezonu i przyćmiło nawet sensacyjne mistrzostwo Polski dla Piasta Gliwice? Co czeka nasze zespoły w eliminacjach do europejskich pucharów? A także - czym zaskoczą nas beniaminkowie? Na te i inne pytania w programie "Szybka kontra" odpowiadali dziennikarze Interii - Michał Białoński, Piotr Jawor oraz Wojciech Górski.