szybka

Artykuły - Szybka (228)

 • Szybkie, wściekłe i zabawne

  Szybkie, wściekłe i zabawne

  15 maja na ekrany polskich kin trafiła brawurowa komedia "Gorący pościg", w której spotykały się latynoska seksbomba Sofia Vergara ("Casanova po przejściach") i laureatka Oscara Reese Witherspoon ("Spacer po linie").
 • "Szybcy i wściekli 7": Najszybszy miliard dolarów

  "Szybcy i wściekli 7": Najszybszy miliard dolarów

  "Szybcy i wściekli 7" pobili kolejny rekord zestawienia box-office stając się najszybszym filmem w historii z przekroczoną granicą miliarda dolarów.
 • Szybcy, wściekli i odważni

  Szybcy, wściekli i odważni

  Osiem filmów wchodzi w piątek, 10 kwietnia, na ekrany polskich kin. Premierowe tytuły to między innymi siódma część przebojowej serii "Szybcy i wściekli", nagrodzona Oscarem "Selma" oraz animacja science-fiction "Dom".
 • "Szybcy i wściekli 7": Wzruszający teledysk o odejściu Paula Walkera

  "Szybcy i wściekli 7": Wzruszający teledysk o odejściu Paula Walkera

  Siódma część serii "Szybcy i wściekli" w piątek, 10 kwietnia, trafi do polskich kin. Kilka dni wcześniej pojawił się w sieci teledysk, który powstał do ścieżki dźwiękowej do filmu i został nagrany w hołdzie zmarłemu w 2013 roku Paula Walkera.
 • Polska parodia "Szybkich i wściekłych" podbija internet

  Polska parodia "Szybkich i wściekłych" podbija internet

  Polski vloger Cyber Marian zyskuje popularność na Wyspach Brytyjskich! O jego mającej już ponad milion odsłon parodii filmu "Szybcy i Wściekli" piszą tak ważne tytuły jak "Mirror" czy "Inquisitr".
 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.
 • Ponad półtora miliarda złotych na innowacje w małych i średnich przedsiębiorstwach

  Ponad półtora miliarda złotych na innowacje w małych i średnich przedsiębiorstwach

  Największe w historii środki na wsparcie innowacyjnych przedsiębiorców i skrócony do 60 dni czas wydania decyzji. To "szybka ścieżka" - pierwszy konkurs ogłoszony przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach PO Inteligentny Rozwój.
 • "Szybcy i wściekli 7" wkrótce w kinach!

  "Szybcy i wściekli 7" wkrótce w kinach!

  Siódma część przebojowej serii "Szybcy i wściekli" trafi na ekrany polskich kin 10 kwietnia. Obraz będzie emocjonalnym pożegnaniem z gwiazdą cyklu Paulem Walkerem, który zginał w wypadku samochodowych w trakcie prac na planie "Szybkich i wściekłych 7". Trwa przedsprzedaż biletów na tę produkcję, między innymi w sieciach Cinema City i Multikino.
 • Vin Diesel: "Szybcy i wściekli 7" zdobędą Oscara

  Vin Diesel: "Szybcy i wściekli 7" zdobędą Oscara

  Vin Diesel, gwiazdor "Szybkich i wściekłych 7", który pełni również funkcje producenta "siódemki", w rozmowie z "Variety" jest przekonany, że czekający na premierę nowy film serii okaże się nie tylko frekwencyjnym sukcesem.
 • Minister finansów Rosji: Grozi nam szybka utrata rezerw

  Minister finansów Rosji: Grozi nam szybka utrata rezerw

  Rosji grozi szybka utrata rezerw, jeśli nie zdoła zmniejszyć deficytu budżetowego - oświadczył w poniedziałek rosyjski minister finansów Anton Siłuanow. Jak komentuje Reuters, resort finansów ma trudności z nakłonieniem Kremla do cięcia wydatków.