InteriaTV - szyba

Filmy - Szyba (12)

 • Psy bawią się szybą. Robią śmieszne miny i wcale się nie przejmują

  Właściciel tych czworonogów musi mieć z nimi świetny kontakt. Udało mu się namówić podopiecznych do wygłupów z szybą. Psy rozpłaszczały swoje pyski na szkle, robiąc przy tym głupie miny. Chyba każdy z nas zna takie zabawy ze swojego dzieciństwa!
 • Czy ten kot reprezentuje nas wszystkich w trakcie izolacji?

  Kot idealnie pokazał frustracje związane z kwarantanną! Stęskniony za wyjściem z domu bezlitośnie drapie szybę. Czy ten futrzak reprezentuje nas wszystkich w trakcie izolacji?
 • Pies czeka na otwarcie przeszklonych drzwi. Problem w tym, że nie są zamknięte

  Uroczy pies imieniem Bolt ma swoje zwyczaje. Zawsze zatrzymuje się przed przeszklonymi, przesuwanymi drzwiami i cierpliwie czeka, aż będą otwarte. Właściciele, lubiący pożartować, zauważyli, że Bolt robi to nawet, gdy drzwi nie są zamknięte. Przekonany jest dopiero, gdy zobaczy gest otwierania. Jak mówią, Bolt pochodzi z adopcji. W przeszłości był źle traktowany, ale parę lat temu znalazł dobrą i opiekuńczą rodzinę.
 • Bliskie spotkanie z lampartem. Na szczęście przez szybę samochodu

  Ta rodzina pewnie najadła się strachu, bo takie spotkanie nie zdarza się zbyt często. Podczas wizyty w Parku Narodowym Krugera na wybiegu dla dzikich zwierząt udało im się trafić na lamparta, który nie omieszkał „przywitać się”, skacząc na samochód. Całe szczęście, że szyby były zamknięte. (STORYFUL/x-news)
 • Tygrys rzucił się na chłopca w zoo. Finał?

  Tygrys próbował upolować 7-letniego chłopca, który przyszedł z rodzicami do ogrodu zoologicznego w Dublinie. Na szczęście dla siedmiolatka, od dzikiego kota oddzielała go tafla szkła. 7-latek pozował do zdjęcia, gdy jego rodzice dostrzegli, że za szybą czai się tygrys. Namówili chłopaka, by został na miejscu. Dziki kot przeprowadził szarżę uderzając łapami o szybę. Całe zdarzenie uchwycił na filmie ojciec 7-latka. (STORYFUL/x-news)
 • Doświadczyli rozłąki. Nie przeszkodziło to w zabawie

  Cash i jego kumpelka Cersei doświadczyli niedawno rozłąki. Zwierzaki podzieliła szyba. Jednak nie powstrzymało to ich od zabawy. (STORYFUL/x-news)
 • Kangur szukał jedzenie. Próbował wejść do domu

  Kobieta była sama w domu, gdy usłyszała walenie w szybę. Poszła sprawdzić i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Był to głodny kangur, który wydawał się dość agresywny. Zobaczcie sami.
 • Źle zabezpieczony kosz na śmieci spadł na przednią szybę samochodu

  1 grudnia Kathy Lanham jechała autostradą w Dallas, gdy niespodziewanie na przednią szybę jej samochodu spadł... kosz na śmieci. Przedmiot ewidentnie został źle zabezpieczony przez kierowcę pickupa. W pewnym momencie, przy dużej prędkości, wyleciał on w górę i pechowo spadł właśnie na samochód Lanham. Poza rozbitą przednią szybą pojazd nie został bardziej uszkodzony. (STORYFUL/x-news)
 • Dziewczynka na spacerze w galerii handlowej. Finał?

  Dziewczynka spacerowała po galerii handlowej. Finał?
 • Z tym gorylem lepiej nie zadzierać

  Pewna rodzina wybrała się na wycieczkę do zoo. Tam zatrzymali się, by popatrzeć na goryle, które dzieci tak bardzo chciały zobaczyć. W pewnym momencie jednak przeżyli chwilę grozy, po tym jak zdenerwowany goryl rzucił się na szybę, która pękła.