szyba

Artykuły - Szyba (8)

 • Jezus na ścianie, szybie i w płomieniach

  Jezus na ścianie, szybie i w płomieniach

  Liczne doniesienia wskazują, że domniemane cudowne wizerunki mogą pojawiać się na dowolnym materiale, nawet w językach ognia.
 • Audi R8 GT

  Audi R8 GT

  Audi zaprezentowało limitowaną serię modelu R8 oznaczoną GT.
 • Długowieczna oranżeria

  Długowieczna oranżeria

  Myśląc o budowie ogrodu zimowego rzadko bierzemy pod uwagę szczegóły techniczne. Kierując się niską ceną, powierzamy wykonanie projektu przypadkowemu architektowi, a budowę obiektu - ekipie z ogłoszenia. Może się jednak tak zdarzyć, że okazyjnie tania oferta konstrukcji w przyszłości sprawi kłopoty.
 • Przejrzeć na oczy

  Przejrzeć na oczy

  Usunięcie zadrapań z szyby to niedrogi i prosty zabieg.
 • Spokój w cieniu

  Spokój w cieniu

  Od dawna ciekawiło mnie, dlaczego Japończycy z Hondy nazwali swojego cruisera Shadow (z ang. cień)? Cruiser z definicji ma kapać chromem i pięknie błyszczeć, a najlepiej się to udaje w pełnym słońcu. Ostatecznie uznałem, że sprawę trzeba zbadać bliżej.
 • Szyba pękła sama?

  Sąd w Białymstoku umorzył sprawę kierowcy, który chciał ukarania prezydenta miasta za złe oznakowanie dziur. Sąd uznał, że nie wykazał on związku między uszkodzeniem samochodu a brakiem znaków przed dziurą.
 • Po co gwarancja?

  Po co gwarancja?

  Szanowna Redakcjo! Zakupiliśmy samochód marki Skoda Octavia 1.9 TDI w 05.2003 w Warszawie. Ciszyliśmy się prawie jak dzieci, że mamy nowy, ekonomiczny samochód z extra dużym bagażnikiem idealnie nadającym się do wojaży, i wszystko byłoby super gdyby nie awaria silnika przy 19.7 tys. km i ustawicznie pękająca przednia szyba.
 • Harry Potter myli się

  Harry Potter myli się

  Na specjalnej stronie tropiącej wpadki filmowców w ich dziełach (http://www.movie-mistakes.com) znaleźć już można pierwsze potknięcia zauważone przez spostrzegawczych widzów w drugiej filmowej opowieści o Harrym Potterze, filmie "Harry Potter i komnata tajemnic". Na razie w obrazie znaleziono już siedemdziesiąt dziewięć błędów!

Filmy - Szyba (12)