szwed

Artykuły - Szwed (182)

 • Aleksandra Szwed: Zawsze na wysokich obrotach

  Aleksandra Szwed: Zawsze na wysokich obrotach

  Kocha szybką jazdę. Był czas, gdy jako kierowca pokonywała, średnio na miesiąc, kilkanaście tysięcy kilometrów. Aleksandra Szwed w nowym serialu "Miłość na zakręcie" będzie mogła rozwinąć swoją motoryzacyjną pasję. Gra bowiem pracowniczkę centrum samochodowego.
 • Wiceminister Szwed: Świadczenie 500 zł na dziecko nie będzie wliczane do dochodu

  Wiceminister Szwed: Świadczenie 500 zł na dziecko nie będzie wliczane do dochodu

  - Świadczenie wychowawcze, które miałoby być wypłacane od kwietnia w ramach programu "Rodzina 500 plus", nie będzie wliczane do dochodu - mówił na konferencji prasowej w poniedziałek w Opolu wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed.
 • Kambodża: Szwed skazany na 28 lat więzienia za narkotyki

  Sąd w stolicy Kambodży Phnom Penh skazał obywatela Szwecji na 28 lat więzienia za handel narkotykami i ich produkcję - podała w piątek agencja Associated Press. Taki sam wyrok usłyszała wietnamska dziewczyna Szweda.
 • Jest akt oskarżenia ws. kradzieży z muzeum Auschwitz

  Jest akt oskarżenia ws. kradzieży z muzeum Auschwitz

  Krakowska prokuratura przesłała do sądu akt oskarżenia wobec trzech osób w sprawie kradzieży napisu "Arbeit macht frei" z muzeum Auschwitz - poinformował w czwartek podczas konferencji prasowej prokurator Robert Parys.
 • Turniej ATP W Montpellier: Trwa zła passa debla Lindstedt-Tecau

  Turniej ATP W Montpellier: Trwa zła passa debla Lindstedt-Tecau

  Szwed Robert Lindstedt i Rumun Horia Tecau odnotowali kolejną porażkę w pierwszej rundzie. Tym razem nie powiodło im się w halowej imprezie ATP na twardych kortach w Montpellier (z pulą nagród 575 250 euro). Debel ten walczy o miejsca w turnieju masters.
 • Metropolie: Gonimy króliczka

  Metropolie: Gonimy króliczka

  Metropolie w Polsce znów są modne. Pytanie, na ile starczy zapału i na jakie supermiasta się zdecydujemy. Najlepiej na nowoczesne. Bo tradycyjne - na świecie - odchodzą w przeszłość. Jedna, druga, trzecia ustawa. Wszystko do kosza. Walka o umocowanie prawne polskich metropolii przez lata nie dawała nic i zaczęła już przypominać gonienie króliczka, kiedy to - jak wiadomo - wcale nie chodzi o to, by go dopaść.
 • Kto zostanie królem densfloru?

  Kto zostanie królem densfloru?

  W najbliższą niedzielę, 24 października, Edyta Herbuś, Rafał "Roofi" Kamiński i Rafał Maserak wystąpią w roli jurorów, a Sasha Strunin, Aleksandra Szwed, Jacek Stachursky, Mieszko Sibilski, Candy Girl oraz Natalia Jakuła zatańczą w nowym programie tanecznym "Viva Królowie Densfloru".
 • Milan uzależnia się od Ibrahimovica

  Milan uzależnia się od Ibrahimovica

  Od powrotu do Serie A Zlatan Ibrahimovic zdobył pięć goli w sześciu meczach Milanu. Czy uzależnienie od Szweda może być groźne dla drużyny z San Siro?
 • Zubizaretta zaatakował Ibrahimovica

  Zubizaretta zaatakował Ibrahimovica

  Dyrektor sportowy Barcelony Andoni Zubizarreta skrytykowałł egoistyczny styl gry byłego gracza katalońskiego klubu Zlatana Ibrahimovica, twierdząc, że szwedzki piłkarz AC Milan nie widzi partnerów na boisku i na dłuższą metę nie sprawdzi się w Serie A.
 • Transakcje osoby mającej dostęp do informacji poufnych

  Raport bieżący nr 21/2010Podstawa prawna: Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych Zarząd ATM S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od Prezesa Zarządu Spółki zawiadomienie w trybie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi. Informacja dotyczy transakcji pakietowej na akcjach ATM S.A. w ramach której Prezes Zarządu Roman Szwed w dniu wczorajszym tj. 15.09.2010 roku sprzedał 100.000 akc

Filmy - Szwed (1)