szulim

Artykuły - Szulim (40)

 • Maja Sablewska komentuje zachowanie Dody

  Maja Sablewska komentuje zachowanie Dody

  Była menedżerka Doroty Rabczewskiej dyplomatycznie o rzekomym pobiciu Agnieszki Szulim przez Dodę.
 • Agnieszka Szulim: Na zakupy chodzę niechętnie

  Agnieszka Szulim: Na zakupy chodzę niechętnie

  W "Stylowym magazynie", którego nowe odcinki pojawią się od września w TVN Style, Agnieszka Szulim omawia aktualne i kontrowersyjne zagadnienia bliskie każdej kobiecie. Tym razem gwiazda nie przepytuje, ale jest przepytywana. Pytamy m.in. o jej lata szkolne i modę.
 • Miłość, której miało nie być

  Miłość, której miało nie być

  Deklarowała, że teraz najważniejsza jest dla niej praca i że nie ma czasu na miłość. Jednak życie zgotowało jej niespodziankę. My wiemy, dla kogo Agnieszka Szulim straciła głowę!
 • Kim jest "Czarny Anioł Ruchania"?

  Kim jest "Czarny Anioł Ruchania"?

  Niecodzienny wpis Adama 'Nergala' Darskiego na facebookowym profilu Agnieszki Szulim.
 • Na urlop jadę... z rodzicami

  Na urlop jadę... z rodzicami

  Agnieszka Szulim to wytrawna badaczka życia naszych celebrytów. Odkryła, że najłatwiej zrobić karierę przez bliski związek z kimś znanym. Sama polega na swoim ciętym języku. Pracowała w porannych programach TVP, teraz wystąpi w podobnym magazynie TVN.
 • Powrót do źródeł

  Powrót do źródeł

  Przejście z telewizji publicznej do TVN miało być dla Agnieszki Szulim awansem. Dostała dwa nowe, własne programy...
 • Szulim zastąpi Rusin?

  Szulim zastąpi Rusin?

  Śniadaniowy program "Dzień Dobry TVN" szykuje zmiany dla widzów na czas wakacji. Do grona prowadzących dołączy Agnieszka Szulim, znana widzom TVN m.in. z programu "Na językach".
 • Szulim: Orgazmu udawać nie muszę

  Szulim: Orgazmu udawać nie muszę

  Agnieszka Szulim twierdzi, że nie umie udawać, choć czasem by chciała. Nie lubi swoich kolan ani pośladków, za to jest zadowolona z ramion, szyi i piersi (które, jak przyznała, są teraz "trzy razy większe"). Popularna prezenterka była gościem programu "Najsztub słucha" i szczerze odpowiadała na naprawdę kłopotliwe pytania.
 • Szulim krytykuje Wałęsę

  Szulim krytykuje Wałęsę

  - Lech Wałęsa był moim idolem, ale uważam, że jego słowa były skandaliczne. Mam wrażenie, że Wałęsa nie nadąża za naszymi czasami, a to bardzo źle - tak Agnieszka Szulim skomentowała wypowiedź byłego prezydenta o homoseksualistach.
 • Agnieszka Szulim "zrzuca skórę"

  Agnieszka Szulim "zrzuca skórę"

  Niezwykle sympatyczna, otwarta, bez reszty zaangażowana w nowe projekty. Aż kipi energią! - Jestem optymistką - mówi Agnieszka Szulim, która obecnie prowadzi nowy magazyn na antenie TVN-u "Na językach".