Szukają

Artykuły - Szukają (295)

 • Milion bogatych Polaków szuka okazji inwestycyjnych

  Milion bogatych Polaków szuka okazji inwestycyjnych

  Wzrasta liczba zamożnych Polaków. Firma doradcza KPMG szacuje, że już w przyszłym roku będzie ich ponad milion! Najbogatsi kupują luksusowe apartamenty i samochody. Szukają także doradców inwestycyjnych, którzy pomogą im zagospodarować zasoby finansowe.
 • Warszawa szuka zwyżki

  Środowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbywały się w trudnym dla popytu kontekście. Słabe zakończenie sesji wtorkowych na Wall Street oraz przecena surowców dawały mieszankę, z której można było oczekiwać spadków w Europie i przecen spółek ważnych dla warszawskich indeksów giełdowych.
 • Inwestorzy szukają alternatywy dla lokat - tani złoty to okazja do realizacji zysków

  Inwestorzy szukają alternatywy dla lokat - tani złoty to okazja do realizacji zysków

  Bitcoin jest o 33 procent droższy niż przed rokiem, nieruchomości w USA zyskały na wartości aż o 20 procent. Tak dobre wyniki są konsekwencją przeceny złotego wobec dolara - wynika z danych zebranych przez Lion's Bank.
 • Jak szukać oszczędności przy prowadzeniu biznesu z zagranicą?

  Jak szukać oszczędności przy prowadzeniu biznesu z zagranicą?

  Importerzy i eksporterzy narażeni są na ryzyko związane z wahaniami kursów walut, czasami z niestabilną sytuacją polityczną w kraju, w którym realizują zagraniczne kontrakty, albo z kosztami utrzymania zagranicznych przedstawicielstw. W jakich obszarach mogą szukać oszczędności?
 • Remont mieszkania: Gdzie szukać fachowców?

  Remont mieszkania: Gdzie szukać fachowców?

  Planujesz remont? Połowa jego sukcesu to rzetelni fachowcy, którzy dadzą gwarancję wysokiej jakości usługi. Jak znaleźć takich ekspertów?
 • Funt będzie szukać dna?

  Kluczowe dla brytyjskiego funta dane poznamy już jutro. O godz. 10:30 opublikowane zostaną dane nt. inflacji konsumenckiej we wrześniu, oraz producenckiej i detalicznej. Kluczowa dla rynku będzie oczywiście ta pierwsza, podawana razem z danymi bazowymi (core), czyli wyłączającymi zmienne w postaci żywności i energii.
 • Rosjanie zarządzili kontrole w sklepach Auchan

  Rosjanie zarządzili kontrole w sklepach Auchan

  Rosyjskie służby szukają w sklepach Auchan mięsa kiepskiej jakości. Kontrole zarządzono w Moskwie i okolicach.
 • Popyt szuka korekty

  Wtorkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych odbywały się w sprzyjającym dla byków kontekście.
 • Popyt szuka korekty

  Wtorkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych odbywały się w sprzyjającym dla byków kontekście. Spadkowe, ale zupełnie niezaskakujące zakończenie poniedziałkowych sesji na Wall Street wymieszało się z mocnym wzrostem indeksu B-Share na giełdzie w Szanghaju, nastrojami korekcyjnymi na rynkach europejskich oraz solidarnym umocnieniem na rynkach ropy i miedzi.
 • Studenci ruszyli po mieszkania

  Studenci ruszyli po mieszkania

  Mimo tego, że mamy dopiero lipiec to rynek najmu już od dwóch tygodni przeżywa ożywienie. Wszystko za sprawą studentów, którzy już teraz szukają lokum na czas roku akademickiego.