Sport - sztuki walki

Synonimy:
walka, walki
Inne znaczenia:
Sztuki walki (Film (2002)[Art of Action]) ,

Artykuły - Sztuki walki (2)

 • 5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  5 powrotów do UFC, które mogą wydarzyć się w 2020 roku

  Załóżmy na chwilę różowe okulary i pomyślmy, że możemy w 2020 roku zobaczyć w oktagonie kilku wielkich zawodników. Tych, którzy rękawice odwiesili jakiś czas temu na kołek. Kto potencjalnie mógłby wrócić w 2020 roku do UFC?
 • Pacquiao zmierzy się z Margarito na Dallas Cowboys Stadium

  Pacquiao zmierzy się z Margarito na Dallas Cowboys Stadium

  W nocy z soboty na niedzielę na Dallas Cowboys Stadium w Arlington dojdzie do arcyciekawej walki pomiędzy obecnym liderem rankingów P4P, Mannym Pacquiao (51-3-2, 38 KO), a antybohaterem ostatnich kilkunastu miesięcy - Antonio Margarito (38-6, 27 KO), który mimo zapisania czarnej karty w historii boksu, dostał od szefa Top Rank, Boba Aruma, wielką szansę powrotu do bokserskiej elity.

Filmy - Sztuki walki (2)

 • Boks. Gorąco podczas ważenia przed walką Canelo vs Jacobs

  W nocy z soboty na niedzielę dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku w wadze średniej. Saul Alvarez "Canelo" zmierzy się z Danielem Jacobsem. Podczas ważenia zawrzało i pięściarzy trzeba było rozdzielać. Jak zakończy się walka w ringu?
 • Wygląda jak modelka, a jest zawodniczką MMA. Wideo

  Rosyjska zawodniczka MMA Anastazja Jankowa jest gwiazdą w swoim kraju. 28-latka w przeszłości odnosiła sukcesy w Muay Thai i kickboxie. Od kilku lat próbuje swoich sił w MMA. Fani nie mogą się doczekać następnej walki pięknej Rosjanki. Na jej zdjęciach na instagramie widać, że ciężko trenuje i możliwe, że w niedalekiej przyszłości ponownie zawalczy.