sztuczne rzęsy

Artykuły - Sztuczne rzęsy (4)

Filmy - Sztuczne rzęsy (5)

 • Sztuczne rzęsy niebezpieczne dla oczu?

  Wiele kobiet decyduje się na doklejanie sztucznych rzęs. Czy są bezpieczne dla zdrowia? – Poruszamy się w obrębie naszego aparatu ochronnego, czyli powiek i rzęs – powiedziała Monika Dzięgielewska. Jakie reakcje alergiczne zachodzą po stosowaniu kleju do sztucznych rzęs? - Oprócz tego, że powoduje zapalenie brzegu powieki, powoduje obrzęk powieki, to sam ten uraz spojówki i rogówki może być bardzo niebezpieczny – zaznaczyła okulistka. Jakie mogą być konsekwencje? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jak dobrze założyć sztuczne rzęsy?

  Długie rzęsy są obiektem pożądania niemalże każdej kobiety. Ekspresowy efekt zapewnią te doczepiane, których założenie wcale nie jest takie trudne. Jak zrobić to dobrze? (Associated Press/x-news)
 • Jak przykleić sztuczne rzęsy? Poradnik krok po kroku

  Sztuczne rzęsy to prosty sposób na wydłużenie i zagęszczenie naturalnych rzęs - niestety nie każdą z nas natura wyposażyła w piękne, gęste rzęsy, które zawsze przyciągały wzrok i podkreślały piękno naszych oczu. Sztuczne rzęsy są chwilowym ratunkiem, zwłaszcza wtedy, gdy znajdujemy się w awaryjnej sytuacji. Niestety u profesjonalnej kosmetyczki taki zabieg kosztuje fortunę, a przecież można samodzielnie zrobić to w domu! Zobaczcie nasz poradnik, jak krok po kroku przykleić sztuczne rzęsy - to dziecinnie proste!
 • Dziecko zdziwiło się, gdy w ręce zobaczyła rzęsy mamy

  Dziewczynka zdziwiła się kiedy zobaczyła nagle, że trzyma sztuczne rzęsy swojej mamy w rączce.