sztuczne ognie

Artykuły - Sztuczne ognie (6)

 • Największy fajerwerk świata! Pocisk ważył tyle, co samochód

  Największy fajerwerk świata! Pocisk ważył tyle, co samochód

  Blisko 1200 kg i ponad 150 cm średnicy. Waga i wielkość "pocisku" - to chyba odpowiednie słowo - wystrzelonego w powietrze z okazji rozpoczęcia amerykańskiego festiwalu było nie tylko próbą pobicia rekordu Guinnessa. Było to przede wszystkim niesamowite widowisko
 • "Rzeczpospolita": Z dymem fajerwerków puścimy pół miliarda złotych

  "Rzeczpospolita": Z dymem fajerwerków puścimy pół miliarda złotych

  Mimo mody na niestrzelanie sylwester to nadal czas żniw dla dystrybutorów wyrobów pirotechnicznych. Rosną w siłę organizatorzy profesjonalnych pokazów - informuje piątkowa "Rzeczpospolita".
 • Bild: Eksperci ostrzegają przed polskimi petardami

  Bild: Eksperci ostrzegają przed polskimi petardami

  Od 28 grudnia, w całych Niemczech, oficjalnie ruszy sprzedaż sztucznych ogni. Jednak, jak podaje "Bild", wielu kupujących nie zadowoli się produktami posiadającymi niemieckie certyfikaty, ale chętniej sięgnie po te nielegalne, głównie z bloku wschodniego, w tym z Polski.
 • Sylwester: Koszmar dla czworonogów

  Sylwester: Koszmar dla czworonogów

  Większość czworonogów panicznie boi się wybuchu petard. Przestraszone zwierzęta mogą zachowywać się agresywnie lub próbować uciekać. Zdarzają się także ataki serca spowodowane paniką.
 • Sztuczne ognie zabronione w całym Pekinie

  Sztuczne ognie zabronione w całym Pekinie

  Odpalanie sztucznych ogni, niezwykle popularne w Chinach, będzie zabronione od 1 lipca do 8 października w całej aglomeracji pekińskiej, mieście tegorocznych igrzysk olimpijskich.
 • Sylwester pod chmurką

  Hucznie witać Nowy Rok będą mieszkańcy wielu miast na imprezach plenerowych w całym kraju. Wszędzie tam, gdzie bale pod gołym niebem odbędą się pomimo ostrzeżeń o zamachach, o północy rozbłysną sztuczne ognie. INTERIA.PL szczególnie zaprasza do Krakowa.

Filmy - Sztuczne ognie (1)

 • Rynek - największa scena klubowa

  Estrada koncertowa z potężnymi ekranami diodowymi wzdłuż ściany Sukiennic, wysunięty podest sceniczny, specjalne bramy stanowiące unikalne wejścia na scenę klubową, sztuczne ognie i show confetti - sylwester w Krakowie zapowiada się interesująco.