sztuczka

Artykuły - Sztuczka (53)

 • Genialne zagranie... sędziego

  Genialne zagranie... sędziego

  Grecki sędzia Anastasios Kakos bez problemu znalazłby miejsce w pomocy lub ataku któregoś z klubów hiszpańskiej Primera Division! Umiejętności techniczne ma niczego sobie.
 • Trener Hassan Shehata zawstydził piłkarzy sztuczką techniczną

  Trener Hassan Shehata zawstydził piłkarzy sztuczką techniczną

  Dla takich zagrań kibice przychodzą na stadiony! W meczu ligi egipskiej pomiędzy Telephonaat Beni Suef, a Zamalek pięknym zagraniem popisał się jednak nie piłkarz, lecz trener gości - Hassan Shehata.
 • Świąteczne sztuczki sprzedawców internetowych

  Świąteczne sztuczki sprzedawców internetowych

  Zabawa kolorami, zapachami i muzyką, lokowanie tańszych produktów poza zasięgiem wzroku, czy pozorowane obniżki cen - na te świąteczne tricki w galeriach handlowych już tak łatwo się nie nabieramy. A co z trickami stosowanymi przez sprzedawców internetowych? Czy wiesz, na co zwracać uwagę, by nie zostać ofiarą świątecznego e-szaleństwa?
 • Sztuczka ma uratować budżet naszego kraju

  Sztuczka ma uratować budżet naszego kraju

  Zmiana dotycząca liczenia długu Polski wyrażonego w walutach ograniczy spekulacje na złotym oraz oddali ryzyko przekroczenia przez Polskę 55 proc. relacji długu publicznego do PKB - uważają ekonomiści.
 • Hollywoodzkie sztuczki psiska

  Hollywoodzkie sztuczki psiska

  Snoop Dogg "Doggumentary", EMI
 • SLD uruchamia kontrowersyjną stronę internetową

  SLD uruchamia kontrowersyjną stronę internetową

  SLD uruchomił w środę stronę internetową KlamstwaRostowskiego.pl, gdzie internauci mogą głosować na "największe kłamstwo" ministra finansów Jacka Rostowskiego. PO uważa, że inicjatywa polityków Sojuszu to "tandetna sztuczka PR-owa".
 • Sprytna sztuczka ubezpieczycieli

  Często klient otrzymuje rachunek za ubezpieczenie samochodu z doliczoną awansem kwotą 99 zł za polisę od nieszczęśliwych wypadków (NW).
 • Nowy film twórcy głośnych "Sztuczek"

  Nowy film twórcy głośnych "Sztuczek"

  "Blind Watching" to roboczy tytuł najnowszego filmu Andrzeja Jakimowskiego, znanego z takich obrazów, jak "Zmruż oczy" i "Sztuczki". Zdjęcia do filmu, opowiadającego o świecie osób niewidomych rozpoczną się w maju w Lizbonie.
 • Pique: Znam wszystkie sztuczki Cristiano Ronaldo

  Pique: Znam wszystkie sztuczki Cristiano Ronaldo

  Obrońca FC Barcelony, Gerard Pique w wywiadzie dla magazynu "Voetbal" żartobliwie stwierdził, że zna wszystkie sztuczki gwiazdy Realu Madryt, Cristiano Ronaldo.
 • Karciane sztuczki banków

  Banki masowo łamią prawa konsumentów w zawieranych z nimi umowach o karty - wynika z raportu Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, do którego dotarła "Gazeta Wyborcza".

Filmy - Sztuczka (35)